Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibobz


Recommended Posts

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цял живот се имах за рокаджия и се изживявах като такъв, а сега се оказва, че по ме бива в акустичните лирики...

:no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се сещам кой го беше казал но... "Ако си добър в свиренето на блус, почни да свириш метъл или каквото и да е различно от блус. Така ще се получи нещо по - интересно :)" Обаче парчетата просто наистина отнасят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че ако тези неща бяха поднесени с по-лош запис едва ли щяха да правят толкова впечатление...

Абсолютно не си прав!!! Аз ако запиша нещо и на 320КХц/64-бит да са пак няма да са читави. Не приемам твърдението ти. :)

 

Всичко е абсолютно ЯКО!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля друго. На мен най-добро впечатление ми направи записа, защото не мога да направя такъв. Той играе страхотна роля, качеството му е чудесно направено и има принос за чувствата, които то носи. За мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял живот се имах за рокаджия и се изживявах като такъв, а сега се оказва, че по ме бива в акустичните лирики...

:metalist:

iBobz, имаш по-голямо сърце, отколкото на рокаджия, според мен. :inlove:

 

fLiSk, ако се занимава човек с блус, следващата стъпка би била джаз (нагоре), а не метъл (според мен).

Редактирано от Craig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно слушам малко по-твърда музика, но това е адски магнетино. Вълшебно просто..и пропито с чувства, наситени чувства. Ако не си го издал, направи всичко възможно, уникално е. :):):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука гледам некви суперлативи та си дръпнах и аз да чуя за кво иде реч-ми яко!!!обаче ще си позволя да не се съглася с повечето други мнения,за мен "an evening walk" определено е парчето :) ,не мога точно да кажа защо ме грабна,някак си по-дълбоко е като настроение поне за мен и ме провокира да вникна в него и някак си ме потапя а пък на "thinking of you"едни барабани добре биха му дошли:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея да ги издам, обаче трябва да скалъпя поне още 4 парчета, пък и не знам кой от родните продуценти ще се заинтересува от това.

Преди 2-3 години бях направил демо албум, направих си и обложка и всичките му глупости и се разбих да обикалям по агенции и абсолютно никой не ми обърна внимание.

Не знам дали има смисъл да си давам тоя зор, щото да си го издавам аз е свързано с инвестиция на хиляди левове, които нямам <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам идея да ги издам, обаче трябва да скалъпя поне още 4 парчета, пък и не знам кой от родните продуценти ще се заинтересува от това.

Преди 2-3 години бях направил демо албум, направих си и обложка и всичките му глупости и се разбих да обикалям по агенции и абсолютно никой не ми обърна внимание.

Не знам дали има смисъл да си давам тоя зор, щото да си го издавам аз е свързано с инвестиция на хиляди левове, които нямам :metalist:

Ibobz,

жалко, но повечето хора, на които обръщат внимание съвсем не са дарени с толкова талант, колкото такива, които дори по клубовете не сме ги слушалил :metalist: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз допреди 2001 година свирех по кръчми с една група, наречена Rest In Peace, така че това е единствената възможност някой да ме е слушал на живо. Оттогава насам кръчмарщината ми се вижда безмислена (поне тук).

А за издаването - май завинаги ще си остана гаражен свирач и евентуално наемник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е болезнено. :) Тук малцина биха се заинтересували. В чужбина обаче е различно.

кои са тия малцина да ги обсадим :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Булгарийка имам предвид. :) Както Боби каза - никой не обърнал внимание. :) От една страна, музиката е некомерсиална, от друга - май у нас връзкарите пробиват!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.