Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

Мой доволен, много добра среща се получи! :)

 

Искам да благодаря на всички съфорумци ( а и несъфорумци :music336: ) за присъствието и да заповядат отново!

 

Бях изключително приятно изненадан от подаръците, които получих - Алекс, Яворе, благодаря!

 

IMG_1428.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално си беше :greenangel: С жена ми не бяхме излизали сред хора от много време. С Евтим разконспирирахме българската политика и след дългия ни разговор смятам, че е редно да помислим и за правила за форумните срещи - НИКАКВА ПОЛИТИКА ПОВЕЧЕ НИКОГА! Тони се радваше на подаръците като малко дете :metalist: Никсън, теб не те разпознах в тълпата, друже, а с останалите едвам успях да се видя. Все свежи хора бяха :) Много добро сбиране стана! Както каза Рафо, другия месец на двора на завдението на пейки и на топличко ;)

 

П.П. Пешо, с най-големи благодарности, че ми отстъпи местенцето до жена ми. Направо плачеш за бира следващия път! Аман от добри хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте объркали датата, знаех си аз че трябва да ви напомня... Форумната сбирка щеше да е на 11 април, като се прибера и аз...

 

Айде от мен да мине :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Преди няколко седмици бях за пореден път на разходка до братска Холандия (изкарах една безкрайно скучна седмица в Хоофддорп), трябваше да ти се обадя да заформим една форумна сбирка в камерен състав - аз, ти и известно количество бира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами а, де. То ако е било когато си мисля, сбирката щеше да е с още един съфорумец и точно по време на карнавала, та нямаше да е хептен тъй. Айде другия път да не забравиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май, май - за някакъв карнавал ми говориха хорицата, ама не им обърнах особено внимание. Сериозен пропуск. Следващият път ще се опитам да не забравя :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях изключително приятно изненадан от подаръците, които получих - Алекс, Яворе, благодаря!

послучай рожденият ден - малко, но от сърце !!! ... и да го лъскаш повечко, но с мнооого мерак ... ехехехе ...

 

срещата беше приятна, напоителна и в отлична атмосфера !

 

хайде до скоро !

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нали правехме сбирките ежемесечно едно време.

 

Айде пак ама другия ммесец у събота. На 11 Април :bravo: Че у петъко кацам чак в полунощ :)

 

Айде, айде, айде. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.и му ......

Аз съм довел целата фамилия, да ма виде с кви изискани люде дружа, а не да си мисли че се напивам с некви пустиняци.

Мно'о я', че ш'си тръгна рано. То не е мрънкане, не е чудо. АМА ДрУГИЯ ПЪТ ШЕ ДОЙДА САМ. ЩОТО ИМ Е СКУЧНО РАИШ (след проверката е установено) И ТОГАВА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално си беше :) С жена ми не бяхме излизали сред хора от много време. С Евтим разконспирирахме българската политика и след дългия ни разговор смятам, че е редно да помислим и за правила за форумните срещи - НИКАКВА ПОЛИТИКА ПОВЕЧЕ НИКОГА! Тони се радваше на подаръците като малко дете :greenangel: Никсън, теб не те разпознах в тълпата, друже, а с останалите едвам успях да се видя. Все свежи хора бяха :) Много добро сбиране стана! Както каза Рафо, другия месец на двора на завдението на пейки и на топличко ;)

 

П.П. Пешо, с най-големи благодарности, че ми отстъпи местенцето до жена ми. Направо плачеш за бира следващия път! Аман от добри хора!

 

 

Хахаха за мен беше чест! :cheers:

 

Повеселихме се за пореден път! :dance: Другият път пак! :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.