Jump to content
Българският форум за музиканти

Сбирки на форума - София


Recommended Posts

^ Алекс, ти за толкова нови придобивки се похвали, че имам основателни подозрения кой би трябвало да плати сметката в петък ... :(

 

само кажете на време и няма никакви грижи - до мен има един търговец на едро за бира и направо товаря една ифа с бира ... ама няма мърдане докато не се изпие !!! :):punk_guitar::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това - абонирате се за темата в раздел "Говорилня", в която се обявяват срещите и няма да има неразбрали. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Следващата сбирка за София ще се състои на 1-ви август, петък.

Началото е в 19:00ч, мястото е "Спорко". Подробности за заведението: http://www.zavedeniata.com/index.php?page=...7&pub=15528

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога ли да%$^#&... На 1ви, а...

 

Еми тогава, ако някой минава на 2ри през Сливен да мине на рожден денна сбирка, та да направим 2 поредни :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Май трябваше да го напиша с главна буква, за да си личи, че е умишлено,а не грешка. Иначе лафчето дойде от една стара компания, преди години - "Ай' да бийм биришките!" . :)

 

А и ти не се ослушвай, защото май не те видях на последната сбирка въпреки силните обещания? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че някой ден трябва да се организира среща на България! Тоест на всички сериозни потребители от форума... И стига с тая София, няма само ние да даваме по 20 лева минимум за път, размърдайте си музикалните задници и вие малко!

 

Та до тук с глупостите, верно, няма ли начин да се организира среща, на която да се сберат повече хора, не само от София? Може би ,покрай някое мероприятие, концерт... и аз незнам... просто би било хубаво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че някой ден трябва да се организира среща на България! Тоест на всички сериозни потребители от форума... И стига с тая София, няма само ние да даваме по 20 лева минимум за път, размърдайте си музикалните задници и вие малко!

 

Та до тук с глупостите, верно, няма ли начин да се организира среща, на която да се сберат повече хора, не само от София? Може би ,покрай някое мероприятие, концерт... и аз незнам... просто би било хубаво :)

 

Не е зле да направим сбирна на морето!

Тази година испуснахме 1 юли, но догодина можем да се съберем на Джулая.

 

А за извънстолична музикална сбирка най-подходящ е Пловдив:

1. е на центъра на България,

2. е хубав град с добри заведения и рок-клубове,

3. има добри музиканти,

4. от Ники Фена може да се купим нещо.

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Meталург" май е спирката на влака преди централната гара в Перник, но след "Разпределителна"(между двете).

Според мене там е добра идея! На спирката ако се разгледа човек още има следи от надписа "ПРИВЕТ ОТ ПЕРНИШКИТЕ МЕТАЛУРЗИ".

 

Иначе за софийската среща -> на 1-ви ли ще е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.