Jump to content
Българският форум за музиканти

Мейдън - 2 Minutes To Midnight...


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Барабаните много кефят ! Чувам, че си успял да докараш онзи звук на соло барабана, който търсеше. Звучи точно като ниско настроен 80-тарски снеър дръм. :thumbs_up:

Само дето солото, което е в дясно нещо ми идва слабичко.

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Човече ти само офтопик създаваш в мойте кавъри.. Ти и ония лорд... Не стига, че си играя се занимавам пък и не съм длъжен да ги качвам, качвам ги за да слушате, не да ми казвате тва онова, защото дай да видим ти какви миксове правиш, аз да ти кажа кое е миди и кое не е :) то ако ти прелича на миди, значи и на китаристи като Аксел Руди Пел ще кажеш, че е миди, защото си преличам с него.... Край за миди китарите, вече ми излиза кофти име така.... Не държа тон, просто във всяка тема миди та миди...

 

Незнам що толкова се палиш, обаче част от китарните сола определено звучат, като всичко друго, но не и като изсвирени(на китара). А сравнението с Аксел Руди Пел е безумно.

Кавъра е готин, ако изключим миди китарите.

 

П.С. Не се нерви много, това е само лично мнение, както и изказването на DREAMMIND, като не възприемаш не до там лицемерно хвалебствени коментари - помоли модовете да ни изтрият постовете.

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста прилично се е получило :yes: Особено много ме кефят вокалите :) Барабаните също са добре направени. Трябва да се пипнат китарите като че ли (най-вече мастъринга). Иначе браво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
^ Човече ти само офтопик създаваш в мойте кавъри.. Ти и ония лорд... Не стига, че си играя се занимавам пък и не съм длъжен да ги качвам, качвам ги за да слушате, не да ми казвате тва онова, защото дай да видим ти какви миксове правиш, аз да ти кажа кое е миди и кое не е :) то ако ти прелича на миди, значи и на китаристи като Аксел Руди Пел ще кажеш, че е миди, защото си преличам с него.... Край за миди китарите, вече ми излиза кофти име така.... Не държа тон, просто във всяка тема миди та миди...

 

Приличаш си с Аксел Руди Пел? Ама някво физическо сходство сигурно, а? Щото иначе...

 

П.п. Ясно се чува, че MIDI мадамите ги въртиш, евала!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човече ти само офтопик създаваш в мойте кавъри.. Ти и ония лорд... Не стига, че си играя се занимавам пък и не съм длъжен да ги качвам, качвам ги за да слушате, не да ми казвате тва онова, защото дай да видим ти какви миксове правиш, аз да ти кажа кое е миди и кое не е :girl_cray2: то ако ти прелича на миди, значи и на китаристи като Аксел Руди Пел ще кажеш, че е миди, защото си преличам с него.... Край за миди китарите, вече ми излиза кофти име така.... Не държа тон, просто във всяка тема миди та миди...

 

 

Е благодаря ти господи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бая яко е, няма спор. Иначе сподели какво точно правиш на тоя прословут соло барабан, та да мога и аз да го докарам по плътен и мощен. А, и още един въпрос - в целия албум "Somewhere in time" мейдън са използвали китарни синтезатори, но всички останали "клавишни" синтезатори могат да докарат същата бленда, само че не знам как се казва. Ако не те мързи послушай и ми кажи на ЛС каква е и как да я докарам, понеже гледам свириш на синт.

Поздрави и рокясвай :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистинаима доста миди китари особено солото.Тази китарка вместо вокал доста омазва полужението,щото е с ревърби уа-уа.Отначало не можах да позная песента,много странно звучеше.Иначе за сравнението с Аксел Руди Пел мисля,че е доста вярно.И той пуска 10 секунди дилей за да не се разбере какво свири,щото маже като за световно,но иначе се опитва да прилича на Блекмор пък да свири като Малмстийн.Лошото е че като го гледаш на живо идеално се вижда какво се случва под пръстите му.Така че махни тея ревърби и дилеи,за да звучи по-отчетливо и мидита наистина дразнят.Ритъм китарите звучат истински и барабаните са добре.За каките дето се измъчват не знам какво да кажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много остро изказване за Аксел Руди Пел... човече, представи си той колко е постигнал в музиката, щом аз и ти го знаем, значи е нещо пък дали маже това е твое мнение... то и Хамет маже, ама знам ли ги може и нарочно да го правят... Музикант е голям, хубави парчета има :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остро е,защото може би не си го гледал на живо.И аз като го слушам на запис е прекрасен,чак като го гледах си помислих,че някой друг му свири китарите в студиото.Гледай внимателно от 2:54 до 6:00 някъде.Правят някакво соло Аксел и кийбордиста.Аз направо се отчаях.Във форума има прохождащи китаристи които свирят 5 пъти по-добре за съжаление.

A.R.P. Call her Princess

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.