Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок-бар Фенс


Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

искам да споделя, че веднъж отидох да зяпам банда. ама специално за това. нищо конкретно, просто да направя инспекция на състоянието на сцената. платих си 5 кинта вход за абсолютно самодейна група. свиреха на кухарки с три фалшиви китари. е как да го посетя втори път това място? първо ми взимат кинти. ок. но аз съм клиент. давам парите и искам да получа нещо за тях. те с този си подход показаха, че заведението не прави нищо да ме спечели. не ме уважава и тн. групата показа, че не уважава себе си, не уважава клиентите и неуважава мениджмънта на заведението. разбира се поканилите групата естествено нямат никакъв критерий за оценяване и селекция на хилядите желаещи трубадури да се изявяват.

бандата имаше нулево сценично поведение. все едно бях на некво войнишко изпращане( аз съм по-стар и съм ходил в казарма) или пък беше вечеринка в общата стая на некои блок от студентски град. просто мега зле.

затова абсолютен бойкот на всекви псевдо клултур трегери (шефове на клубове) треа да се плаща само за качествени продукти. и като бандата е некачествена си взимате парите обратно и излизате, само по този начин ще се оправи илюзорното състояние, в което се намират групи, клубове и всезнайковци от форума. хора, живеете в една голяма илюзия. спрете се малко. помислете. кому е нужно да се излагате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То във фенса докато не засвири групата няма как да разбереш какво те чака

То май навсякъде е така, ако не знаеш за какво си отишъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много оакахте темата - написал съм в началото ситуацията и мнението си, а постепенно стигнахме отново до "както обикновено", а май вече сме си го писали в други теми :)

 

Накратко - уважението е взаимно и най-малкото - поне елеменарните уговорки трябва да се спазват (и от двете страни).

 

Относно Ейнджъл Харт - има си тема, но в нея май не е писано от последното ми мнение, късно вечер, в което зададох няколко въпроса... На следващата сутрин собственикът ми се обади (как за няколко часа през нощта ми е намерил тел-а... - е, не е трудно, всъщност - тел-а ми е навсякъде), да се видим да поговорим и се видяхме и говорихме, но нещо не се разбрахме :)

 

 

П.П.:

Не ми се пише повече, че да не си развалям празничното настроение, но ако темата не е затворена до няколко дни, ще споделя по-подробно мнение и ще коментирам повечето от отговорите понеже се развълнувах.

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти съм посещавал мястото и според мен е добро...Бандите които свириха бяха супер готини и като цяло нямам оплакване...Удобно е разположено , вътре е поносимо , далеч от приятните места на които съм бил но все пак!...

 

 

 

Работата е същата навсякъде....Специално нашата група и едни приятели имахме свирене уж за 1-ви Ноември за Бекстейдж...

На 29-ти октомври ни звъннаха да кажат ,че всъщност щяло да бъде на 17-ти и нещо се объркали графиците , за което се извинявали...

На 15-ти ноември ни звъннаха за да ни уведомят, че пак нещо се объркало и сме щяли да свирим в Суингинг Хол...

 

В самия суинг ни казаха,че ще правим чек в 7 и 30 , дойдоха да отворят в 8:30 (при обявено начало на концерт 9:00..) ..

 

Не е болка за умиране , пак направихме жесток купон ,успяхме да уведомим повечето хроа ама...За мен това е непрофесионално и несериозно...Но все пак сме група тийнове които гледат да се забавляват...

 

 

(Със заплащането проблем нямаше , всичко беше точно)

Редактирано от Zero Tolerance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@temerut - И в момента, в който Геша започне да пуска само добри, качествени и утвърдени групи, веднага ще се писне, че не подкрепя, задушава и не допринася за развитието на млади, обещаващи групи.

Много мразя музиканти, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, всеки гледа историята от своята камбанария и това е правилно за него. Всеки има право на лично мнение. Свилен е бил преметнат, да прав е да се чувства зле за групата, в която свири и за феновете им, които идват и вероятно ще чакат много на студа. И аз съм седял и съм чакал пред Фенс, защото групата поради една или друга причина е забавила саундчека си или просто по незнайна за мен причина ще забави началото на концерта. Гадно е, разберете го. Гешът, обаче, дотук е подавал ръка на всяко едно благотворително мероприатие на музикант.орг, което му прави чест. Помогна за паметен концерт на наш приятел и кой знае още колко пъти е приел призив за помощ. Да не го пропускаме това като факт. Наистина тази тема е полезна, защото той със сигурност е запознат с нещата, които стават във форума ни. Щом не се намира начин да се говори наживо, то се намира начин да се говори индиректно, тоест чрез тази тема. Той не е неразбран човек, поне според мен. Успех на всички вас и на групите ви. И стига нерви за тази година! Много участия и много фенове ви пожелавам през 2010-та :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.