Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Brothers - 13


EAmechaniX

Recommended Posts

Здравейте, драги начинаещи и не толкова начинаещи китаристи!

Този път главния инициатор и отговорник за този подарък е synchu :metalist: , който ми изпрати тази китара,

за да я подаря на вас, малките, тези които нямат класическа китара и имат желание да свирят на такава.

Китарата е много хубава и е адски запазена, и смятам, че ще служи още много дълго така, както е служила на

колегата synchu. Аз само върша услугата, защото той е възпрепятстван и няма необходимото време да се занимава с това, сега.

Не след дълго китарата вече има нови струни които той изпрати с китарата и сега е готова да поеме пътя към новия собственик. Някои от вас предполагам помнят предишната томбола. По същият начин ще се разиграе и сега.

Записвате се в темата и в четвъртък вечерта с помощта на скрипт ще разджуркам имената на участниците.

В петък китарата вече ще е в ръцете на Еконт, които ще закарат инструмента до дома на новият собственик.В събота

избраният кандидат ще свири на нея. ;) Транспорта ще поема аз.

Нека да участват само тези, които нямат класическа китара, искат да свирят на такава китара и са до 16 години.

След малко ще сложа снимки. Размера на китарата е цяла ако не се лъжа - голяма е. Ако греша то нека някой ме поправи на Л.С. Просто не съм запознат с размерите на тия инструменти.

Нека пишат само тези, които искат да участват и са до 16 години! Запишете годините в профила си! Този път няма да включа тези, които не са го направили. Профилът ви се намира в ''контролен панел''

Хора, които са се регистрирали специално за да участват в томболата, няма да участват!

Също така не ми пишете лични съобщения - пишете тук ако искате да участвате!

 

10804068117249953941259517283ftUHnMQbtn8rhqgUxGMM.JPG

80209255719340791831259517302GvfhjZ4wacEe2AtUuKlo.JPG

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бях се записал в предишната тема. На 14 съм нямам класическа китара, а дано тоя път да ми излезе късмета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗапиШете ме плсс,на 14 съм! ;)

Редактирано от IgniteAll
6 не е буква от българската азбука! Хайде, момче, пиши правилно, за да имаш повече късмет с тази китара!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да бъдете коректни и да прочетете правилата и се надявам и съдбата и случайността да си знаят работата.

Много бих искал китарата да отиде при някой, за който свиренето е страст и има желание, но няма възможност или родителите му нямат такава, защото преди години и на мен ми беше много трудно. Затова е ограничението в годините. След посочената възраст смятам, че хората имат възможност да поработят и да си позволят инструмент със сходни параметри.

Надявам се желанието за включване да не е просто заради далаверата и да имаме просто още една китара, която няма да се употребява по предназначение.

Това е единственото ми влючване в темата и съответно молба. Късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! На 16 години съм и свиря от 2 години на една стара кремона със огънат гриф и от край време се надявам да се сдобия със вярна китара, за да почна да се уча по-сериозно. Надявам се да ми излезе късмета. :thumbs_up:

Редактирано от RAMBO_RUSEV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В поредната тема, касаеща класическа китара, искам да помоля този, който ще спечели, да не се опитва да слага метални струни на китарата, понеже това е пагубно за инструмента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, грифът е без тръсрод (металният регулируем шиш) и това може сериозно да го повреди.

Металните струни имат повече натяг ( опъват с по-голяма сила) и никак не е препоръчително да се слагат такива.

Така или иначе, на мен ми се иска китарата да отиде в някой, който смята да се занимава и с класическа музика, и

да използва китарата за упражнения и ходене на уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.