Jump to content
Българският форум за музиканти

K Custom


Recommended Posts

Здравейте, запознат ли е някой как мога да се сдобия с чинел от тази серия на Зилджан , защото вносителят за България на тази марка чинели не предлага ( К къстъм ) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Zildjian K-Custom са повече от 70 модела.

 

 

 

 

Все едно да кажеш - искам да си купя кола, кой предлага?

 

 

 

 

:greenangel::girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се ориентирал. Благодаря на колегата, че ме е посочил като източник на тази благина:greenangel: но уви -

 

имам за продажба в момента само един Зилджан К (не е къстъм), така че едва ли ще съм ти полезен.

 

Ако мога да бъда полезен с нещо, пиши ми лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми не е : "някой продава ли какъвто и да е чинел ?" Питам има ли от къде да се купи в София или страната, дали някои е чувал за фирма или човек който да внася от Турция, или пък има сайт за пазруване, който предлага shipping за България.............и прочие. Чинела , който искам е Zildjian K-custom Hybrid Ride 21".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това, което търсиш е рядкост, защото го няма по европейските онлайн магазини. Единствено го намерих тук http://cgi.ebay.co.uk/Zildjian-K-CUSTOM-21...=item518cc33da3

 

Имай предвид, че цената е друга, защото в Англия ДДС-то е друго, а ще има и шипмънт, различен от посочения.

 

И между другото, колегите искаха да ти помогнат, а не да ти пробутват каквото и да било. Въпроса в темата ти не е конкретен и това е причината за неразбирателството.

 

И не забравяй да ползваш Гугъл, полезен е за незнаещите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

незнам дали си намерил тъова което търсиш но може да погледнеш това

Редактирано от rocksz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал да защитя Juliano и да подканя отново (особено покрай празниците) да не се нахвърляме така бързо върху хората.

Би било добре да можем да видим/чуем в България каквото и да е от К Custom и общия въпрос на колегата е съвсем на място.

Уви май няма K Custom в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да си го чувал на живо този чинел... Аз съм го чувал и ми се стори отвратителен, но всеки си има вкус. А ако се интересуваш от други модели мога да ти предложа 20" K Custom Medium Ride състояние 10/10 като нов. Цена 300 евро... пиши лс ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.