Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-анти китарен звук!


Baby Thomas

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз лично супер се депресирам като слушам Cannibal Corpse или Obituary например.

Така ли? Аз пък като чуя някоя тяхна песен се побърквам. :):greenball:

Ами аз не съм фен на въпросните групи или тоя стил.Просто от любопитство съм се пробвал да гледам някой концерт на въпросната група и след 30 мин. вече направо се чудех за какво става въпрос изобщо?!?!?!:)

Малко извън темата отлетяхме май

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Burzum има някои жестоки композиции, особено от едноименния албум и EP-то "Aske". Това, че някои хора не я разбират или харесват тази музика не означава, че е олигофренска :greenball:

 

Пък и ако искате да чуете покъртително зъл блек метъл саунд - пробвайте с нещо от "Nattens Madrigal" на Ulver :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тогава аз не виждам защо да не си призная, че соред мене Зак Уайлд вади най-селядурсикия саунд и че ми докарва стомашни проблеми.

:D:P:D:P:D:P:D

:greenball:;):);):):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па той Зак Уайлд си е южняк човека, че и ранчо си има :greenball: То и Джери Кантрел от Alice in Chains си е същия, ама това не ми пречи да му се кефя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па той Зак Уайлд си е южняк човека, че и ранчо си има :) То и Джери Кантрел от Alice in Chains си е същия, ама това не ми пречи да му се кефя ;)

Е, за Джери аз казвам само :greenball:

принципно понятието 'селяндур' както и производните му прилагателни не зависят от географската ширина...в моя речник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анти-китарен звук? Хъхъ за звука на Линде от х.и.м. к'во ще кажете? Винаги ми е приличал на разгонена пърдяща котка с тухла в задника. Солата на живо просто нямат равни. Пръдня, пръдня, ама чак пък толкоз..

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анти-китарен звук? Хъхъ за звука на Линде от х.и.м. к'во ще кажете? Винаги ми е приличал на разгонена пърдяща котка с тухла в задника. Солата на живо просто нямат равни. Пръдня, пръдня, ама чак пък толкоз..

:greenball:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анти-китарен звук? Хъхъ за звука на Линде от х.и.м. к'во ще кажете? Винаги ми е приличал на разгонена пърдяща котка с тухла в задника. Солата на живо просто нямат равни. Пръдня, пръдня, ама чак пък толкоз..

Верно си е...То с такъв изнасилен вокал как да не пърдиш на умряло...

На Avril Lavigne пък и толкова олайнявен звука, че повече не може...а лайв направо мирише на крака... :stop:

...в момента бая изнасилен е и моя звук от FXBOX-a.. ма кат няма кинти...

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе Аврил какво разбира от звук ???

 

пс.Не искам да обидя някого....

 

 

 

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

За старите албуми или за новия говориш. В новия какво повече искаш от пънк/рок банда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата : Най-антикитарен звук според мен имат Green Day .

Мога само да изразя пълното си несъгласие с твоето мнение :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я и аз да си кажа :D в последния азлбум на Metallica барабаните мн не ми харесват как звучат :wall: ма то туй аз си го мисля иначе и Scorpions в последните албуми са далече от истината или поне от това с което аз съм ги запомнил. лично мнение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах някакъв ремастер на Twisted Sisters не че съм спец, ама преди си ме кефише повече. И около абитуриентската ми имаше неква песен на един Едуин Колинс с една мазна темичка - те т'ва ми е най-омразния саунд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.