Jump to content
Българският форум за музиканти

Blues In G


Tozi

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За да има повече джемещи във този форум, трябва да следваш следните правила - джема трябва да е за:

- 6 струнни бас-китари

- 7 струнни китари

- комплект барабани с 3 различни по звук каси

 

...а не:

- контрабас

- пиано

- барабани без каса

 

-----------------------------------------------------------------------

 

:Piano:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, блусченце за живи хора :( , каква хубост! :Piano:

 

Tozi, разделът е добил друга физиономия поради твоята намеса!

Не знам кое по-напред да слушам, да му се не види...

Невероятно! :blush::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/155168349/4718...blues_in_G.html

 

Още не съм се разсънил и вече съм принуден да свиря! Много мазно тракче, поздравления! :P

Не мога да се отърва от усещането, че свиря прекалено много тонове. По - късно може да ударя още един тейк ако имам време.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да има повече джемещи във този форум, трябва да следваш следните правила - джема трябва да е за:

- 6 струнни бас-китари

- 7 струнни китари

- комплект барабани с 3 различни по звук каси

 

...а не:

- контрабас

- пиано

- барабани без каса

 

-----------------------------------------------------------------------

 

:)

Аз още работя на една и две струнни китари (много скъпи другите). А за касите - тежат бе човек, голямо мъкнене - не сме на 18 вече.... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yes baby! Ohhh yeahhhhhhhhh

 

Въобще не свириш много ноти!Екстра е!

 

 

Поздрави!

 

 

П.П. :пробвай да повтаряш идеи ;)

Благодарско. :) Това за повтарянето на идеи има резон в случая - малко е станало разхвърляно. Обаче имам лек уплах от този подход. На времето слушах как един колега в блусова импровизация повтори една и съща фигура за 3 хоруса 7 пъти - броих му я. :music336: И ми е останала дълбока травма. Това в рамките на шегата. Иначе развиването на една идея е по-приятно за слушателя от търсенето на нови непрекъснато. Ще пробвам, ако съм те разбрал правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yes baby! Ohhh yeahhhhhhhhh

 

Въобще не свириш много ноти!Екстра е!

 

 

Поздрави!

 

 

П.П. :пробвай да повтаряш идеи ;)

Благодарско. :) Това за повтарянето на идеи има резон в случая - малко е станало разхвърляно. Обаче имам лек уплах от този подход. На времето слушах как един колега в блусова импровизация повтори една и съща фигура за 3 хоруса 7 пъти - броих му я. :music336: И ми е останала дълбока травма. Това в рамките на шегата. Иначе развиването на една идея е по-приятно за слушателя от търсенето на нови непрекъснато. Ще пробвам, ако съм те разбрал правилно.

Няма нищо лошо в ПОВТАРЯНЕТО.Ако изсвириш една страхотна идея по добре да я ПОВТОРИШ вмвсто да я забравиш веднага и да търсиш нова.ПОВТАРЯШ и доразвиваш. Доразвиваш и ПОВТАРЯШ, докато ПОВТАРЯЙКИ я ПОВТОРНО идеята се ПОВТАРЯ с малки вариации и води към следващата ПОВТОРЯЕМА идея, която съответно не е задължително да се ПОВТАРЯ освен ако не си решил да ПОВТОРИШ ПОВТОРНО ПОВТОРЯЕМОТО ПОВТОРЕНИЕ!

 

 

И после свириш паузи :);):hysterical:

 

Поздрави!Поздрави!Поздрави!

Успех!Успех!Успех!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tozi правилно съм те разбрал, това имах предвид. Обаче обяснението ме разби! :music336:

Друго ми дойде на акъла: изсвирих 2 хоруса, а останалото го оставям да го довършват колегите. Могат да се включат още двама, че и трима, ако не се разхвърлят много и да се получи почти като истински джем. :) Може да стане интересно. Налазвайтеее!

 

http://www.4shared.com/file/155322621/cea7.../blues_G_2.html

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обичайните заподозрени :D;):bravo:

Tozi, след шибан тежък ден се натъквам на този джем и какво да кажа,

денят пък макар и на края, придоби смисъл.

Благодаря ти за тракчето, както и за възможността отново да поджемим на воля.

 

Ей ме на и мен цък малко раздвоен м/у два инструмента за по-интересно.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Суперско! :D Трябва да си направим истински блусов джем.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tozi правилно съм те разбрал, това имах предвид. Обаче обяснението ме разби! :D

Друго ми дойде на акъла: изсвирих 2 хоруса, а останалото го оставям да го довършват колегите. Могат да се включат още двама, че и трима, ако не се разхвърлят много и да се получи почти като истински джем. ;) Може да стане интересно. Налазвайтеее!

 

http://www.4shared.com/file/155322621/cea7.../blues_G_2.html

 

yotzzo идеята ти страхотна. Така секи следващ зема твоите идеи и ги доразвива - вива - вива................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.