Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Like 24 Inches (610mm) Scale Guitar - Rondo


a_panov

Recommended Posts

Здравейте

 

Преди 18-20 години във Враца имаше едно момче Цонеф на което баща му беше направил "перфектната" китара. Подобна на форма като Експлорър но с мензура 24 in - 610 мм. Единствената китара на която съм свирил с някаква лекота която я няма при 25.5 in китари. И сега се замислих, като си правя новогодишен подарък нова китара що да не е 24 инчовка. Като се разтърсих из интернет намери 24-ки на DEAN и Брайън Мей. Като цени и двете са някъде към половин куфарче пари. И двете ги няма по магазините в България.

 

Та за да опитам какво е да свириш с 24 инчовка се ориентирах на шперплат внос от USA:

http://www.rondomusic.com/sst5734.html

И както в една близка тема се казваше че общата цена е: цената+шипинга+ДДС 20%+мито 3%

Талпата ще я пратят по UPS.

 

1. Има ли някой от вас 24-ка китара?

2. Тия кочове и заспали офце от UPS в къщи ли ще ми я донесат китарата или ще ходя като недойбан пидал да мъ мандахерцат митничарите на летището в София (имунизиран съм против Държавната Администрация)?

3. Може ли да си поръчам "специална" доставка до врата в UPS?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До България Rondo не пращат с UPS, а с пощенски служби. Ще ходиш като "недойбан пидал дъ си йъ земиш" от митническата станция. Надявам се, че това да си представиш личната карта и да се подпишеш в една тетрадка няма да те затрудни особено. Мисля, че няма да ти се наложи да плащаш Мито/ДДС за такава малка сума.

 

Ако ти я пратят с UPS ще ти излезе златна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.