Jump to content
Българският форум за музиканти

Първа Китара


Drummer_Nick

Recommended Posts

Драги съфорумници.Искам вашето мнение. http://pumbalaura.snimka.bg/other/kitara.437441.15681744 Тази китара хубава ли е ? Мисла да я взема. Та хубава ли е? Кат за първа електрическа китара в живота? ;) Кът за начинаещ свирещ от 2 месеца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За начинаещ е перфектна. ;) Мисля, че това е максималното, което трябва да си вземеш, за да има някаква тръпка в напредването после. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мерси на всички за отзивите. Значи досега съм свирил само на акустична китара и тфа сичкото свързано с ел.китара ми е НЕ ЗНАЕЩО :offtopic-001: ... Имам предвид че не знам нищо за нея.. Знам траа некъф усилвател.. А амп какво е ? :greenball: Сигурно ще прозвучи мн некадърно ама просто не знам кфо е :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами супер ама проблема е че тфа е китара фендер нали ? Какво кубе да си купя за да звучи добре с фендера ? В зависимост около 100 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е китара Фендер. Фендерите струват 1000-3000+ лева. Просто изглежда подобно. Иначе е нисък клас китарка Ibanez, според мен подходяща за твоите сегашни цели.

За 100 лв. можеш да си купиш единствено кубе на старо, което не звучи особено добре и е предназначено за начинаещи. Но тъй като ти си начинаещ, оглеждай подфорум "продавам" за оферти.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де кажете за коя фирма кубе да се оглеждам? Не съм запознат. :thumbs_up:

само не stagg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не stagg

 

Моля те, не пиши глупости. Не че Стаг са върха на марките, но евтиното кубе си е евтино кубе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми помагаш мн приятелю.Искам да знам към коя да се насоча колко да е голяма... Колко вата.. На коя фирма? С само не стагг не помагаш... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място, виж какво се предлага.

След това потърси в тубата записи и ако ти хареса, взимай.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.