Jump to content
Българският форум за музиканти

Оххх, дали и аз да не напиша нещо


martist

Recommended Posts

Здравейте колеги, :hello:

 

Ето повече и за мен:

 

НИК: Martist

Възраст: 21

Образование: завърших НМУ "Л.Пипков" в София с пиано и сега се водя студент(малко съм прекъснал де)

Падам си по всякаква музика, най-любимият ми изпълнител е чичко Стинг :P .

Свиря сериозно на пиано от 18 години и си правя концертчета за кеф.

Станични занимания:Компютърът!!!Адската машина!!Винаги има собствено мнение по въпроса!Разходки сред природата.Обучение по управление на синтезатора ми :D (независимо че го имам от 2 години и 3 месеца все някой нов трик изкача отнякъде) и композиция.Срещи с приятели и т.н.

Не бива да пропускам оригването като доста усвоено умение!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал си важното си умение да хъркаш яко като спиш в палатка... :D:P:P .....а! и изяждането на 60% от опе4ените пържоли за !!!7 4овека,за време по-малко от половин 4ас... :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал си важното си умение да хъркаш яко като спиш в палатка... ;):D:D .....а! и изяждането на 60% от опе4ените пържоли за !!!7 4овека,за време по-малко от половин 4ас... :killyou:

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал си важното си умение да хъркаш яко като спиш в палатка... :bravo::greenball::ph34r: .....а! и изяждането на 60% от опе4ените пържоли за !!!7 4овека,за време по-малко от половин 4ас... :killyou:

Е това ми хареса! :D Ха добре дошъл! :hello: :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пропуснал си важното си умение да хъркаш яко като спиш в палатка... :bravo:  :ph34r:  :ph34r: .....а! и изяждането на 60% от опе4ените пържоли за !!!7 4овека,за време по-малко от половин 4ас... :killyou:

:greenball:

Айде да не говорим на кой му се причуват мечки посред нощ и скача с пушката да ги гони.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.