Jump to content
Българският форум за музиканти

Moля за мнение


Mephistopheles

Recommended Posts

Пускат ми оферта за Jackson JS30DK но искам първо ако някой от вас я е ползвал да си каже мнението. основно ме интересува как е тремолото. 2 позиционно е и с двойно заключване, но все пак не е флойд. та..??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично съм свирил на такваз китара :curse: ам горе долу е добра нова мисля че струваше някъде около 400 / 500 лв. не съм сигурен :rolleyes: но си я бива . Както каза Petrucci на каква цена ти я дават ? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел беше притежател на такава и имаше много проблеми с флойда, не връща на същия тон като опънеш, но това е проблем срещан при повечето флойдове...както и да е, той се оттърва от нея при първа възможност :lol: иначе аз не бих я взел защото предпочитам китари с 24 прага B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом флойда не връща на определения тон значи самия флойд не бил качествен . Аз съм свирил на доста китари с флойд и понякога ми се е случвало :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и мене основно тремолото ме тревожи.Адаптерите са добри, за това не се притеснявам. другата ми алтернатива е Jackson JS30RR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и мене основно тремолото ме тревожи.Адаптерите са добри, за това не се притеснявам. другата ми алтернатива е Jackson JS30RR

тази е по-добра според мен

 

офтопик: ей този Ибанец дето ми е на подписа (тоест мойта китара) няма проблеми с флойда ... изключително съм доволен :lol: тъй че що не смениш марката земи си такъв 566 лв. е B)

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rhoads-ът е по-добре с гаранция - няма флойд, и е с 24 прагчета. Само дето като го гледам на вид не знам колко ще ти е удобен да свириш на него. Проай, ако ти дадат.

 

Изобщо, освен ако много, ама много искаш да кривиш струните с флойд честичко, не си взимай китара с флойд (лично мое мнение). Просто не си струва парите и гърча с настройване и смяна на струни и блокажи и кви ли не други гадории, които се случват покрай него, заради... едно голямо нищо, всъщност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз съм много навит на тази китарка , но нещо много съмнителен флойда ... Ако не връща точно , значи е в г*за

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.