Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз да се


jazzy

Recommended Posts

Хе хе хе, ами и аз да се напиша, запиша, изпея и т.н.

 

По схемата :happy:

 

1)nickname: JAZZY

 

2)Възраст: 27 клонят към 28 вече :)

 

3)Образование: Висше медицинско

 

4)Вашият инструмент/и: Глас :happy:

 

5)Предпочитан музикален стил: Джаз,

 

6)Вашият вдъхновител: Малееее много са

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти:

Хе хе хе тука могада напиша цял роман. От къде да я захвана... Завърших си висшето и ми светна една лампа в главата (то друго там не остана), че няма смисъл от това дето съм го зубрил 6 (цели шест) години и реших да се върна към старата си любов - пеенето. Работил съм с няколко пианиста, но (да не се обиждат наличните) малко са несериозни - тъкмо стане сработването и нещата да приемат някаква форма и забегват нанякъде, а вокала им кучета го яли...Бачкал съм малко в едни кръчмички по морето, ама кой не е...Ами това са проектите ми хе хе хе хе

 

8)Странични интереси: медицина, музика, медицина, музика и пак музика.

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): На 27 от Софето, пея основно джаз и поп, но мога да се справя и с други стилове, само за метъл и твърд рок не ми стигат силичките. Напоследък започвам да си мечтая да бях чалгаджия или поне малко да я разбирах :wall: тая "музика" - поне работа щеше да има :happy:

 

Ами толкоз за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за метъл и твърд рок не ми стигат силичките.

Здрасти. Що не се пробваш с прогресив? Може да се получи нещо много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коУЕгата, добре си дошъл.

 

щом си медик, интересно ми е да чуя твоите виждания за връзката между пеенето, диафрагмата и сърцето :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коУЕгата, добре си дошъл.

 

щом си медик, интересно ми е да чуя твоите виждания за връзката между пеенето, диафрагмата и сърцето  :)

Мнение за каква връзка точно те интересува qbodp антомична, физиологична, патологична, биохимична или...

 

Такива въпроси се задават на студенти, когато искаш да ги скъсаш на изпит - наричат се неопределени :wub:

 

Ако наистина те интересува нещо от тази сфера може да се направи една подробна дискусия, аз съм си приказлив и само чакам да се намери някой да ме слуша. Единственото от което имам нужда е по конкретен въпрос.

 

Надявам се не съм досадил с пространния отговор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не идеята е добра ;)

 

хе хе хе хе хе хе хе хе хе

 

Как да пеем/пием :godbless: / ;) (тая дума не мога да и оправя правописа) здравословно

 

;);):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :) Ейсид Джаз РУЛЗ, визирайки Морфин! Хвала на гласовете които се захващат с нас :headbang::godbless: И аз имам някоя и друга анатомия зад гърба си през висшето, та ще се обадя когато има тема за пеенето :happy: Иначе ползвам гласа си да свалям плчки в банята, да плаша кучетата и майка ми...Та като цяло добре дошъл...И аз какво се разприказвах!!! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.