Jump to content
Българският форум за музиканти

Greg Howe's Sunny Jam


ultramega

Recommended Posts

Направих си нов сетъп на старата елка... висок екшън и тънки струни в Е бемол... или с две думи копирам чичо ми Ингви ;) Направих си проба върху този трак и реших да го споделя ;)

 

http://www.4shared.com/audio/NB39Gmid/sunny_back_jam_3.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах новите включвания :D Много сте добри :thumbs_up:

spongebob ,чух Опит1 и останах възхитен :D

Stomanow , много добре ,трябвало още тогава кто си го видял да се включиш, виж колко хора още зариби след теб.

Припонмих си и моята мазня... само да остане време ще опитам пак... може пък да съм задобрял малко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stomanow , много добре ,трябвало още тогава кто си го видял да се включиш, виж колко хора още зариби след теб.

Припонмих си и моята мазня... само да остане време ще опитам пак... може пък да съм задобрял малко :slap:

Ами то май така по-добре стана.Чухме много добри повторни включвания(от някой и по две :coolp: ),което иначе нямаше да стане може би.Още много хора могат да завторят де :) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали си купих джаджа за китарата и сега реших да пробвам как записва.Ако може така лекичко някой (с хубави колонки или слушалки) да каже думичка за звука (или поне дали съм нацелил подходяща бленда).Свиренето е ясно.

 

Ква-ква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нацелил си ги безпрекословно, а и свиренето ти е добро.

Всъщност в полезрението ми сте ти и kiusha82, хората които с всяко свое включване се вижда, че работят в/у себе си и естествено резултатите нe закъсняват.

Що се отнася до Auto Wah Wah-то, мисля че си направил грешка и не си си купил истинскo cry baby.

При автомата квакането е някак си еднообразно/монотонно, докато с един Dunlop или VOX щеше да е още по-весело,

а ти имаш данни за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е,хубаво е,че мърдам по малко.

Envelope filter-a мога да го управлявам само чрез атаката на перцетo.Удрям леко-свири глухо,при силен удар мяучи.Ама пак не върви много добре.Другото е един овърдрайв,щото откакто Kolio_k си купи новия (червения) много се зарибих по звука.Само,че аз я карам софтуерно,та да съм по-скромен. :) Абе ще стане работата,имам си вече "карта",китарката си я пооправих (сам!),остава да спра да правя фалшиви бендове и ще стане,нема къде да иде.

След това почвам да варя кокошки и да пращам за Холандия. :)

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Онзи, със сигурно има много да го черпиш, а като ти гледам ентусиазма, аре бегайте че идвам. ;)

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка и така колегата ме намеси в мохабета,само това май не съм свирил.Стана ми неудобно и издрънчах нещо!

 

http://www.4shared.com/audio/Bqw-TCwg/sunny.html

 

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ :punk_guitar:

А бе знам си аз.

Между другото, харесва ми звукът който си изкарал.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Гот гот! Винаги е гот като се включи басист. В този ред на мисли, не помня да съм чул духач да джеми тук, няма ли такива?

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.