Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

:)

 

За повече инфо, попитай Икономов, или прочети в нета пише как става - техните сетове също са защитени с Micro SD Dongle , по същия начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте колеги може ли някой да ми даде съвет,защото моя па-800 извади някакъв много странен шум,шумът е много голям и неможе въобще да се свири. като намаля всички ефекти шумът спира 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги може ли някой да ми даде съвет,защото моя па-800 извади някакъв много странен шум,шумът е много голям и неможе въобще да се свири. като намаля всички ефекти шумът спира 

Опита ли да преинсталираш клавира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги може ли някой да ми даде съвет,защото моя па-800 извади някакъв много странен шум,шумът е много голям и неможе въобще да се свири. като намаля всички ефекти шумът спира 

Постоянно ли го има този шум, имам предвид в STYLE MODE, SONG PLAY, SEQUENCER, SOUND, GLOBAL, MEDIA... ако е само в STYLE MODE и както казваш " като намаля всички ефекти шумът спира" явно проблема е в някой ефект или в FX Processors  A B C D, ако не се оправи след преинсталация както е казал колегата  tony78     :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се интересува от Korg PA900

Има сайтове за обяви. Опиши нещата - състояние, произход, комплектовка, посочи цена, приложи достатъчно на брой реални и качествени снимки на инструмента, а тук само дай линк към обявата. Ако има интерес, ще се свържат с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сервиз си колега и те съветвам възможно най-скоро да го обслужиш ,понеже може да е  повреден  малко и като не се обърне внимание навреме да се стигне до повече усложнения при ремонта и евентуално да се изръсиш доста повече пари за отстраняването на проблемите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Тъй като знам, че за свръзването Juzisound семплера трябват MIDI изходи, а моят аранжор няма, въпросът ми е - има ли някакъв начин да се свърже Juzisound. Свиря с KORG PA300 и липсата на тези конектори е един от косурите на клавира. Работи с MIDI2 и отзад има само един вход, под който пише "Device". Korg-Pa-300-92UhCMjk.jpg

 

Ето това , което съм оградил е конекторът, който споменах. 

Редактирано от krasi625
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, колеги! Тъй като знам, че за свръзването Juzisound семплера трябват MIDI изходи, а моят аранжор няма, въпросът ми е - има ли някакъв начин да се свърже Juzisound. Свиря с KORG PA300 и липсата на тези конектори е един от косурите на клавира. Работи с MIDI2 и отзад има само един вход, под който пише "Device". Korg-Pa-300-92UhCMjk.jpg
 
Ето това , което съм оградил е конекторът, който споме

 

Редактирано от Lorimar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което е посочило момичето над мен, няма как да свърши работа.

Иначе аз приемам и предавам МИДИ съобщения между лаптопа и клавира чрез обикновен принтерски кабел, който в клавира влиза в USB DEVICE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложих защото преди 10 г съм връзвала такова синтезатор към компютър. Мидито в синта юсб към комп. Работеше. Но юсб в синтезатор и миди в семплер не знам.дали.ще.се получи. Ако някой има изоставен такъв кабел.може да даде за проба.

Иначе сега се връзва с принтерски кабел и работи с по-малко ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.