Jump to content
Българският форум за музиканти

Новото ми пъклено творение ......


Recommended Posts

Представям ви творбата, наречена от мен с непретенциозното заглавие Psychedelic Blue. Ще се радвам да чуя вашите отзиви!

 

PSYCHEDELIC BLUE

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Владо, радвам се че ти е харесало! Май сега ,като слушам солата хич не се връзват , ще взема да пробвам и тях да ги измисля малко по психо :happy:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре е :) кефиш братле ... :)

Радвам се ,че ти е харесало :D , може скоро да го опитам в малко по тежък вариант . дистери , копаници , както си му е реда :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сиктир ..някой беше писал че хора като вас с Митака и Гео не трябва да постват тук неща... :happy::):)

 

Много приятно :D а саунд-а ... мачка мамка му и Саддам :D Лично на мен ми прилича като правено за саундрак на римейк на някой филм от 70те години с много мфиоти, едно неподкупно ченге и задължително Мръсния Хари като главен персонаж !! :D

 

респект човеко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай сиктир ..някой беше писал че хора като вас с Митака и Гео не трябва да постват тук неща...  :)  :)  :bravo:

 

Много приятно :) а саунд-а ... мачка мамка му и Саддам :) Лично на мен ми прилича като правено за саундрак на римейк на някой филм от 70те години с много мфиоти, едно неподкупно ченге и задължително Мръсния Хари като главен персонаж !! :)

 

респект човеко !

Благодаря за хубавите думи ....... респекта е изцяло към теб , твоята музика съчетава доста от любимите ми стилове и защо ли почвам да си спомням един концерт в една мразовита берковска зима :)) преди доста години. Първо ако ти си Ники от Благоевград , честит имен ден :)))) жив и здрав да си!!! Предполагам не се лъжа че си ти. Аз свирех едно време в Mountain Lion от Монтана , ако се сещаш. Поздрави!!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идея и изпълнение!

Какво уа ползваш? :bravo:

Благодаря ти за отделеното време!!!! Ами уа-то е на Дълнлоп , най- обикновенния модел , та значи от китарата в Уа-то , после в Toneport by Line6 и директно на харда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми много добре звучиш  :)

Значи уа-то не е cry baby ? Какво ще рече обикновен модел?

Благодаря ти :)) Сори , че не се изразих правилно , ами cry baby е , класическият модел имах предвид Г95 май нещо такова беше :bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ! :-)

и още веднъж браво!  :bravo:

Ами може и по добре ..... тези дни ще го направа още по психо :)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ме питат какъв искам да стана като порастна и аз казвам DeathZone :green:

 

Майтапа настрана много е приятно ;) Само че ми навява носталгия по моето Уа което сега си уака самичко в стаята ми в БГ :P И усещам как ще го разклатя като се прибера :)

 

П.П. Има ли смисъл да те хваля още? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.