Jump to content
Българският форум за музиканти

Фукня


fracture

Recommended Posts

  • Отговори 1.7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

TC Electronic G-Major - преди час пристигна.

t.c.-electronics-G-Major.jpg

мания кутийка - до сега си играх с Whammy-то и Pitch Shifter-а, компресора също е много як ама дилейа и хоруса ме отнесоха направо в небесата - няма грам промяна на оригиналния тон а само се добавя ефекта към тях.

Другото яко е че като си пуснал ефект (дилейа примерно) и свириш, сменяш на друга бленда където го няма тоя ефект (дилей казахме) и ефекта не го реже както правят всички други кутийи а го става да се изсвири до край.

 

мания животно ... и направо ме е страх да го чуя как ще звучи с китара, че ако ми хареса повече може да не излезе от сенд/ретърна на китарния амп и само ще гледам/слушам завистливо от страни

 

На всеки който търси мулти процесор му препоръчвам да го чуе тва чудо. По принцип е китарен ефект ама се справя и с бас без никви проблеми и качеството на ефектите просто кълца зелки.

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами нека ми е честит и дългоочакваният SB7!

 

6183fe81b71b2fd66cd9e6f4021191a6.jpg

 

и едни зверски кецки:bravo:

 

shoes_iaec1045482.jpg

 

 

:hysterical:

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за бас-синта . Да питам , тъй като и аз си мисля за такава играчка - колко пари и откъде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за бас-синта . Да питам , тъй като и аз си мисля за такава играчка - колко пари и откъде ?

 

 

 

USA, SF

$69-зверско число;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да си скъсаш маратонките с кеф :surprise:

 

Честито !!

сигурно щом е 69 долара трябва да вади добре 45 хармоник :)

 

 

мерси!

вади го добре, дори малко изпъква.....;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро ми сбъднаха мечтата да си свиря началото на Around The World на Red Hot както си трябва - с туй - http://www.dolphinmusic.co.uk/shop_image/p...2f39dc234f7.jpg. Намазах и перце,ама доста тънко и неудобно,пък и не вярвам да го ползвам много... А иначе баса е DeArmond http://www.epinions.com/inst-Electric_Basses-Pilot_Bass

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^а честито ... с някой имаме много близки вкусове :thumbdown: и аз съм метнал на тоя модел едно око ама ще ме почакат малко че първо други джунджории са ми в листата за покупки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^а честито ... с някой имаме много близки вкусове :) и аз съм метнал на тоя модел едно око ама ще ме почакат малко че първо други джунджории са ми в листата за покупки

 

 

Алекс, мерси, а аз помня, че съм ти обещал семпли с ББЕ максимайзъра, ама още не е в нас... скоро....само той остана.

 

 

 

И предварително, ако нещо не се обърка - CROWN 402.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо ще ти бъда страхотно благодарен .. само че ме интересува еднакво както за китара така и за бас.

 

Отнисни крайното ступало - метни едно око и на Behringer Europower 2500 (даааа, знам какво мислят повечето за тая марка). Наистина е добро и работи много стаболно. Имам едно такова от повече от година и вдига бая шум. Е, Crown си е Crown дееее, това ясно, ама и транзисторите са си транзситори :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.