Jump to content
Българският форум за музиканти

С какви струни сте?


Sturmfuhrer

Recommended Posts

d'addario super bright B)

Моите са същите :)

 

Малко са ми твърдички, но вадят доста интересен звук :)

 

Освен това ги даваха с промоционално CD с разни яки басисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

За мен струните са само Warwick(червената кутиика),супер яки и имат добар тон,пробвал съм и Vinci "made in the USA" i Alice които също излезнаха мнооо зле.Преди време ми подариха комплект струни Darko, донесени от Германия се оказаха също пълен ужас. Аз мисля че в България в момента WARWICK са наи яки. :icon_shithappens::rolleyes::thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,от къде я изкопахте тази тема?! :rolleyes:

 

В момента съм с тези:

 

DR Strings Black Beauties

 

Много съм доволен,с редовна поддръжка (да се разбира GHS Fast Fret :thumbup: ) карам вече доста време.

 

В запас си имам това:

 

Elixir Nanoweb

 

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее ... извинявайте но съм нов във форума ... за това задавам такива въпроси

Редактирано от Fib4ik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не че имах избор .. просто Ибанеца дойде с тях - ELIXIR 45-130 5 STRING .... не пишеше точно коя модефикация - не че ELIXIR имат сто вида де но предполагам че е този .. ама като му гледам цената като дойде време за смяна май ще сменяме марката .... мисля че нещо от типа на Ърнибол супер слинки ще ми свършат работа .. не че и те не са поне 50 кинта .... що не измислят бас с една струна ... купуваш 5 броя за цял живот ;) ... Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не че имах избор .. просто Ибанеца дойде с тях - ELIXIR 45-130 5 STRING .... не пишеше точно коя модефикация - не че ELIXIR имат сто вида де но предполагам че е този .. ама като му гледам цената като дойде време за смяна май ще сменяме марката .... мисля че нещо от типа на Ърнибол супер слинки ще ми свършат работа .. не че и те не са поне 50 кинта .... що не измислят бас с една струна ... купуваш 5 броя за цял живот :) ... Цеко :)

Аз съм с ърни бол супер слинки... не съм доволен, честно казано. Бързичко им се скапа тонът, за това сега смятам отново да си купя Куин за 20 лева... Па ако ще и през 2 месеца да ги сменям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като дойде време за смяна май ще сменяме марката...

Тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ... УжасТ! :)

Аз си поръчах едни още по-яки от Еликсира (уж) - Cleartone. Ще ги видим как ще бъдат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не че имах избор .. просто Ибанеца дойде с тях - ELIXIR 45-130 5 STRING .... не пишеше точно коя модефикация - не че ELIXIR имат сто вида де но предполагам че е този .. ама като му гледам цената като дойде време за смяна май ще сменяме марката ....

 

Не се притеснявай- Еликсира ще издържат дълго. Ама после, като ги смениш с други, все едно слизаш от кон на магаре !!! Моя бас също дойде с Еликсир, но цената за 6 струнните си е еб@ла капаците, та сега съм с некви Ротосаунд (май) от Райзиг Форс... бе има бая разлика, а и тия без покритието по- лесно се набиват с прах м/у навивките и по- бързо им пада тона. Пък аз не съм от тия дето и преди и след свирене си чистят струните... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.