Jump to content
Българският форум за музиканти

Steve Vai:)))


vaicho

Recommended Posts

За тези които не бяха, могат само да съжеляват, концерта беше доста добър и звука също:headbang: Аз малко съм пристрастен по принцип, но само ме хвана яд че не дойде с Върджил Донати:headbang: На тези които бяха, надявам се да сте се накефили:headbang: Интересно ми е да чуя повече мнения за концерта и за това създадох тази тема:) Успехи;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бе не бил лош, ти луд ли си бе батка?! Тва беше умопомрачително просто, не съм и предполагал че можа да има такова нещо!!! Неам думи сега. Утре мое да съм повече на земята :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше нечовешка работа...няма какво да обяснявам-то трябва да се види и чуе и то на живо!

Мен страшно ме изкефи барабаниста-даже повече от предния път когато бяха с Дейв Манчини.В тоя пич имаше ужасен пауър и всичко друго за да е на една сцена с тези музиканти.И Дейв беше израстнал като китарист от последния път когато ги гледах.Били...ми тои изяде хляба на сумати китаристи:-)

Тони направи чудеса-особено на солото на пиано.Според мен класата му като пианист е по-висока отколкото като китарист(макарче и на китара е перфектен),но повярвайте ми аз имам критерий както за китара,така и за пиано!!!Ерик Сардинас е голям змей,а за Стив няма смисал да се коментира...

Наистина който не е бил на лайфа може само да съжалява и да се моли да дойдат пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много добър концерт. На мен лично ми хареса повече от предишния му тук. Още веднъж - СТРАХОТНО!!! 3 часа Vai и 1 Сардинас. На Сардинас шоуто му беше 99% като предния път. На Вай беше доста различно. Страхотни музиканти, страхотно прекарано време!!! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велико беше...направо страхотен концерт цели 4 часа:)))

И да се похваля подариха ми 2 перца.Едното от Стив Вай и другото е от Били Шийн ;):);)

Бях точно да този който осветяваше сцената и се указа страхотен пич.Типичен американец и ни подари перца.Абе направо нямам думи :headbang::):happy: :guitar: :headbang::headbang:

Редактирано от Django
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зъл концерт! :headbang::headbang::headbang:

Оста'и всичко друго - китарите мисля да си запазя, ама имам един бас вкъщи, който смятам да не пипам няколко дена, че ще се наскърбявам ....:wow:

 

бтв. в барабаниста наистина имаше много емоция и настроение и типа блъскаше желязно и с много настроение....евала на този момък! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт!! :headbang: Шоу от световна класа. :headbang:

Всеки един от музикантите си тежеше на мястото и беше перфектен, както в соловите си, така и в общите изпълнения.

До снощи №1 в класацията ми за най-готин концерт на който съм присъствал беше първия концерт на Вай през 2000 г. Е вече фаворит ми е снощния концерт. Около 4 часа шоу - 1 час Ерик Сардинас и 3 часа Стив Вай. Такова зрелище виждам за първи път. Поотделно за всеки един от музикантите няма защо да говоря. Всеки един от тях е от световна величина и ги познаваме от многото албуми в които участват. Приятно съм изненадам от барабаниста Джеръми Колсъм. Невероятна техника и издържливост!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и ние да проследим развитието на ~извънземните~,жалко само,че не можем да ги отвлечем,така както те правят с нас.

Това е нещо което неможе да се разкаже,радвам се,че бях там!

И след тази ~Бъркли-лекция~,вместо да стане обратното днес имам по-голямо желание за свирене от всеки друг път!

 

Поклон!

 

:headbang::headbang::headbang::happy::):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stop: нищо кои знае кво ората излезнаа и си свършиаа работата перферктно всицки западняри го правят така за туи са велики

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееееее това беше нещо невероятно! :):)

Първо оня пич с каубойската шапка Ерик Санчес(Или както е там) ми на пълни душата!И някъв такъв супер ентусиазиран.......много добър!После излезе и Стив Вай и пометоха всичко!И онова с светлинните ефекти беше... :headbang:

Концерта бешее МНОГО ЯК! :headbang::);):)

;);):):bravo::bravo::headbang::bravo::happy::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Депресияяяя!!!

Много ми е зле!!!

Тия типове ми изкривиха представите за музиката...

Наистина са извънземни!!!

И истината е в живото свирене...няма нищо общо с дисковете и телевизията!!!

Тия дни може и да успея да се освестя,ама...няма да ми е лесно!

Просто невероятен концерт!!! :headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.