Jump to content
Българският форум за музиканти

Една "скромна" инициатива :)


Glacierise

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предлагам темата да не е вече sticky. Съжалявам, че добрата идея остана само в кръга на планирането, защото може би щеше да е интересно да напишем учебника всички заедно и да се получи нещо стойностно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

хора, имате добри идеи,но аз бих ви предложил да се напражи и диск, с който да обиасните вси4ки ефекти и знания , които имате. тъйкато съм на4инаещ съм доста заинтересован от тази идея,защото има неща,които не можеш да намериш никуде.успех и кусмет ж на4инанието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече,яко е това което си замислил,обаче ти сигурен ли си че можеш да се справиш.аз не те познавам и не знам до колко навътре си с музиката и китарата,специално.Понякога един учител може да ти навреди повече отколкото да ти помогне.Незнам,дано не те обидя.големите китаристи са големи не защото свирят нещо по-сложно от нас .те просто знаят как да го изсвирят!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре хора , вие знаете ли как се пише учебник? Почва се от А Б В ...

Направете в началото речник за термини: примерно Арпеж и обяснете какво е.

Това би спестило много нерви, не мислите ли?

Редактирано от Aiel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
[Фанфари :)]

 

Хайде да се съберем и да напишем заедно учебник за теорията и ПРАКТИЧЕСКОТО й приложение в китарата. Фокусът да бъде върху това как се прилагат нещата. Защото съм убеден, че едно такова нещо би било много ясно разбираемо и полезно за начинаещите, а и не само. Аз я имам тая идея от известно време - да напиша нещо, което да обяснява основните неща просто, кратко и визуално, като дава връзките между звукореди и хармония и т.н., което мисля, че е най-важното. Така че - аз започвам, и ще качвам по интернет, за да може да се обсъжда и редактира. Ако иска някой да се включи - не съм труден за намиране (е, сега малко по-труден, щото се напих и си загубих телефона в събота :cheers: ).

 

Туй то.

ицката,както винаги е гениален.но по-добре записваите,издаваите и оставете писането на книги.важното е да има жииииицииииииии :greenangel:

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОДКРЕПЯМ!!!ЗВУ4И МНОО ДОБРЕ А И МИСЛА 4Е 6ТЕ СЕ СПРАВИМ ТЪИ КАТО СЕКИ ЗНАЕ НЕ6ТИ4КО ПОВЕ4Е ОТ ДРУГИЯ И ТАКА 6ТЕ СЪЗДАДЕМЕ ЕДИМ МНОО ДОБЪР ПРОЕКТ :P:P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,прекрасна идея,но трябват и дела!Засега всичко остава в сферата на мечтите и добрите пожелания!Успех.!!!Ще помогна с квото мога!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

А бе ,вадиш школа за китара и преписваме яко :)

(поне на някои хора ще им е безплатно тази школа)

Редактирано от Rammstein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.