Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

:godbless: Не му давайте да пие на тоа, щото като дръпне две коли от различни каси

му става зуенце и топеца го лепва отзад на гърбеца. Не ми се мисли к'во ше

стане, ако пие гроздов сок... :)

Само торти за него и в най-лошия случай, чушмяна удъ, щото от минералната

получава газове поради липсата на витамини, следствие на озонирането. :godbless:

 

пп You are elephucking! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Мите, за пореден път издаваш тайни, гад с гад такава, мухоморка кисела, чорап скъсан такъв ... ;)

 

I am not elephucked...yet :no:

 

 

.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, yet-неYET, може и да се класираш, както си траеш така... Траеш си например и за една интересна пратка от РусИ ( хиляди благодарности на Baby Thomas за оказаната помощ и съдействие!!!), съдържаща конспиративни агитационни материали, под формата на струнник! Агитират така - "Купете си Hipshot, купете си Hipshot!" ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, какво стана с таз подпалка ? Айде че в Тангра в Сливен ако знаете каква голяма камина имааа :whistle: Ще събере и тъз цепеница и другата че и за още ще има място :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АнтоNEO, мале, мерси за струнника! Много му се радвам и ще ми бъде от полза.

...на какво се дължи казваш този жест, ей така без повод :music336: ?

 

П.П. Струнника е наистина корава машинка. Hipshot ме изненадаха много приятно. Ще му замяза на басягата...а за снимките има време, нека има какво да снимам.

 

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Виновен! Така е, замотах се с ъпдейта на темата, но последните няколко седмици ми бяха ангажирани с поредното досадно местене на ателието ми. За щастие всичко приключи в понеделник, тази седмица. Сега има много за наваксване и използвам случая публично да се извиня на всички, които бавя и забавих, простете другари!

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Адаш! Почерпката е задължителна и то не еднократно, така че само посмей да минеш покрай Нова Загора без да се обадиш, че да видиш садизъм тогава.

 

...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин Димитров!

Ха да Ви е честито новото помещенийце! Много хубави и добре звучащи китари да излязат оттам!

Дотук с добрата.

Град Габрово Ви е изпратил призовка от доста време, а от Вашата особа ни вест, ни кост. Фенклуба Ви става все по - тртудно контролируем, всички пекат тортички и заради тази работа брашното в града свърши. Както и яйцата и захарта. Ако не вземете спешни мерки по Вашето идване в града с цел укротяване на масите ще бъде обявено бедствено положение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Абе как Господин бе, Костадин се казвам :)

Благодарско за пожеланията, а за хранително- вкусово-сладкарската криза...чак сега научавам. То ако знаех до сега да бях долетял да му се невиди...

 

 

......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.