Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

ако толкова много искате други икони, може да забелязвате по други форуми наприер кви са и да им копирате адреса(поствате ги като картинка) и това е

Наистина че в много случаи е много по лесно и удачно да се изразиш с една иконка, но мисля че имаме достатъчно

аз на тия най много се кефя

:D и :)

със здраве ( и любов)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

така като ни гледаш нас оставаш ли с впечатление, че сме ЗА  :blink: айде сти га спа  :greenball:

така като ви гледам вас ..ви се чудя вие друга работа нямате ли си??

коментирайте темата..не някви си ваши отклонения които мен не ме валнуват особено много!

приятелю, като не те интересуват наще отклонения недей да ги четеш! аз насила никого не каран, както и другите никой насила не карат :greenball:

айде наздраве :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва! :) :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва! rolleyes.gif icon_mrgreen.gif

 

ПФХААХААХАХАХАХАХ

 

небрежничко :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва!  :headbang:  :green:

Абе... По принцип не, ама може да ти нарисувам. :rolleyes: Ей ся почвам да търся снимки на Е. Минчев за вдъхновение:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва!  :greenangel:  :green:

Така е твърде общо казано....бъди по-конкретен плийз :P

:ph34r::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва!  :P  :green:

Абе... По принцип не, ама може да ти нарисувам. :P Ей ся почвам да търся снимки на Е. Минчев за вдъхновение:D

Човека иска полупедерасти , а пък Евг(точка) Минч(точка) си е пълен (педераст) ... :greenangel::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.