Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва!  ;)  :green:

Абе... По принцип не, ама може да ти нарисувам. ;) Ей ся почвам да търся снимки на Е. Минчев за вдъхновение;)

Човека иска полупедерасти , а пък Евг(точка) Минч(точка) си е пълен (педераст) ... ;);)

ми аз само едната половина да дам? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ман, да ти се намира нещо емотикон с трима полупедерасти, които се бият в кал, криейки се от майките си? Че много ми трябва!  ;)  :green:

размазах се по пода направо!!!

 

 

;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъро, няма нячин - не мога да измисля нищо по твоя проблем. Освен да ти пратя снимка на брат ми и двамата му най-добри приятели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха :cheers: Добрата новина е, че като поотраснете (5-6 години още), евентуално, ще станете добри приятелчета и ще се виждате за по бира чат-пат. И тогава горчиво ще съжалявааш за това, което си казвал за младежа и приятелите му, в пристъп на вина и пиянска честност ще му го разкажеш и после - тлъсто заглавие в Нощен Труд: "Пишман братя се колят в нарочен дуел".

 

:wow:

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц-тц-тц :lol: Тази хипотетична историйка някакси странно защо ми напомня за края на Anger Management

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз предлагам да се сложи една емотиконка, на която човечето да си пръсва мозъка с патлак. Много би била подходяща за коментар към последните теми, които се въдят, най вече в раздел "Китара".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се сложи една емотиконка, на която човечето да си пръсва мозъка с патлак. Много би била подходяща за коментар към последните теми, които се въдят, най вече в раздел "Китара".

suicide.gif

 

Такова ли ??? Даааа , определено и много подходящо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за добавянето на нови емотикони ... ама да са такива ... с музиканти ... и такива с пияници... мисля че от други няма нужда :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се сложи една емотиконка, на която човечето да си пръсва мозъка с патлак. Много би била подходяща за коментар към последните теми, които се въдят, най вече в раздел "Китара".

suicide.gif

 

Такова ли ??? Даааа , определено и много подходящо

:cheers::cheers::cheers::):):) супер е тази., макар че съм против идеята - нека се сложи - страшна е! има и една дето жълтото човече си бърка в носа..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.