Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Предлагам да се добавят още иконки (не че тези са малко) !

Ще е хубаво ако се качат някои от онези дет са големи и много смешни (е , само някой от тях) ...

Вие какво мислите ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако искаш и детска градина може да направим, специално за тези които се чувстват още деца :D играчки, колички, кофички с пясък - за да не им е скучно :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш и детска градина може да направим, специално за тези които се чувстват още деца :D играчки, колички, кофички с пясък - за да не им е скучно :metalist:

Я ни са ибавай с бай брадър , щот ща плясна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P

 

Абе вие двамата от детска градина на еротика го ударихте ..... внимавайте че комбинацията между двете е наказуема .....

;);):D :killyou: :D

 

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

 

Абе вие двамата от детска градина на еротика го ударихте ..... внимавайте че комбинацията между двете е наказуема .....

;);):D :killyou: :D

 

 

:P

Много ми е чудно какво е наказанието ...

И САМО ДА КАЖА , ЧЕ В МОЕТО ПОСТЧЕ НЯМА НИКАКЪВ НАМЕК ЗА ХОМОСЕКСУАЛИЗЪМ (освен ако stratocaster не е жена !!! :D ) , БИСЕКСУАЛИЗЪМ , ПЕДОФИЗЪМ (Все пак съм на 15 , моля ви са !!!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

 

Абе вие двамата от детска градина на еротика го ударихте ..... внимавайте че комбинацията между двете е наказуема .....

:D  :D  :D  :killyou:  :P

 

 

                                                                                                 :P

Много ми е чудно какво е наказанието ...

И САМО ДА КАЖА , ЧЕ В МОЕТО ПОСТЧЕ НЯМА НИКАКЪВ НАМЕК ЗА ХОМОСЕКСУАЛИЗЪМ (освен ако stratocaster не е жена !!! ;) ) , БИСЕКСУАЛИЗЪМ , ПЕДОФИЗЪМ (Все пак съм на 15 , моля ви са !!!)

Ми аз малко да рзведря обстановката ....... надявам се няма сърдити ;)

 

;)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P

 

Абе вие двамата от детска градина на еротика го ударихте ..... внимавайте че комбинацията между двете е наказуема .....

;)  :D  :D  :killyou:  :D

 

 

                                                                                                ;)

Много ми е чудно какво е наказанието ...

И САМО ДА КАЖА , ЧЕ В МОЕТО ПОСТЧЕ НЯМА НИКАКЪВ НАМЕК ЗА ХОМОСЕКСУАЛИЗЪМ (освен ако stratocaster не е жена !!! ;) ) , БИСЕКСУАЛИЗЪМ , ПЕДОФИЗЪМ (Все пак съм на 15 , моля ви са !!!)

Роки ти нали с чурка беше дя, кви ги бръщолевиш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффф...........започна се пак с безполезните бращулевения:D)

 

кажете си мнението за Иконите и тва е..баси

 

аз съм против има достатъчно;:D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 100% ЗА....нашите smile-та тука вече са малко ретро...а и наистина може да са повече....просто е някак по-лесно да изразиш моментното си състояние с :wall: или :killyou: ама както и да е де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като ни гледаш нас оставаш ли с впечатление, че сме ЗА :) айде сти га спа :D

така като ви гледам вас ..ви се чудя вие друга работа нямате ли си??

коментирайте темата..не някви си ваши отклонения които мен не ме валнуват особено много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.