Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с PA-800


Recommended Posts

пич ако ти работят нормално завотските стилове а само при заредената инфомця шуми значи ти е заминал семплер борда ас имах подобен проблем мога да ти кажа някои нешта скайпа ми е slavi_galabov

Сигурен ли си че в Па800 има семплер борд или има само РАМ памет която е 128Mb 64Mb-ОС и 64Mb Семпли?

 

Поздрави,

Иван Иконмов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стига сте критикували серията па800 и какъвто и да е корг!който не е доволен да си купи тайрос 3 да го видим кво ще прави с него и как ще му избие парите в БГ..и свирките не са бъгави а поскоро задклавишните устройства са такива.

 

 

Проблема е точно в скапаната операционна система на Корг РА няма значение кой модел, едни са податливи повече на скапване , други по малко , но всички могат да се скапят било чрез вирус или по друг начин. Някой да е чувал за бъгав Tyros , Tyros 2 , Tyros 3 или някой модел от PSR серията на Yamaha , що някой не дойде да се пробва да ми скапе софта на Тайроса , ще му платя пътя и ще му дам 100 лв :hysterical:

 

 

Еми тогава купи на сички колеги по един Tyros и проблема е решен много лекомислено изказване за мен лично марка , която произвежда мотори и други там техники не се хвали , аз поне съм на това мнение защо няма мотор Роланд или часовник Корг???? Замисли се защо моят клавир,който е Па50 , който не е толкова модерен,но смея да твърдя ,че по нищо не отстъпва на другите и като възможности и като саунд не е бъгнал нито веднъж от както го имам , а става върпос за 1 година????

 

П.С. В България винаги ще е така всеки хвали своето , и то винаги ще е по добро от на другия макар и да става въпрос за едно и също нещо

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги може ли някой да ми даде съвет,защото моя па-800 извади някакъв много странен шум,шумът е много голям и неможе въобще да се свири. като намаля всички ефекти шумът спира,то е ясно че ще се ходи на сервиз но някой ако е имал същият проблем моля помагайте.

пробвай с преинсталация на абсолютно всичко !

върни си и BACKUP-ите

това е проблем на ОС и ефект-процесора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.