Jump to content
Българският форум за музиканти

Може ли да се оправи


Recommended Posts

Ц,ц,ц... струва ми се - не чаак толкова евтина китара.

 

За да си сигурен:

Валери Градинарски(София).

Телефон - нека някой даде телефона на Валери на момчето на ЛС - не ми е под ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може ако имаш пари. Виждам счупване в една от най-слабите точки на грифа на китарата. Нещо доста силно я е треснало или е седяло върху нея. Имам лошото усещане, че ще се сменя гриф или по-скоро по-голямата част от него. Това с шиниране и щифтове ми се струва, че няма да може да се оправи, защото натягането на струните ще троши грифа отново. Нека Диката и Коцето си кажат мнението, за да се знае какво те очаква като късане на нерви и летящи банкноти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз мисля, че може да се залепи и оправи. Няма да стане твърде бързо, имайки предвид, че трябва да се пръне и боя, а и да се оправи байндинга, но може да стане.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валери Градинарски е човекът с необходимият опит и умения.

Виждал съм реставрирани от него инструменти след среща с бързият влак и трябва да ти кажа,че майсторът си е майстор та дрънка :girl_witch: (на китара и други струнни инструменти) :cheers2:

Гледам , местонахождение Монтана , ако това че Валери е в София не е проблем за тебе,

то неговият телефон е 0898/955472

Поздрави и не се опитвай да си ремонтираш китарата сам ,може да стане по-лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то незнам как стана,но ме удари ток и аз я изпуснах утре ще ида в РФ да видят ако е нещо по китарата дали може да се оправи,ако не ще я нося при него :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай преди това да се свържеш с него и да се разберете ,защото неговото ателие се намира доста близко до РФ и така ще можеш с един изтрел да свалиш два заека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Може да се възстанови китарата. Не са чак толкова тежки пораженията. Историята помни къде къде по-умопомрачителни случаи.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, хората ти го казаха - нищо съществено. Напълно възможно е да се разминеш само с лепене без шиниране. Щом е нектру значи наистина няма как да се сменя грифа, което пак подчертавам не е проблем, просто защото счупването не е чак толкова фрапиращо. Звънни на Валери и му я остави да я погледне. Междувременно си виж заземяването на контактите, както ти казаха, и дай някой да ти погледне усилвателя - може нещо в него да офазява масата и оттам да те тряска, нищо че контактите са ти заземени както трябва. А ионаче ме съмнява РФ да ти помогнат съществено преди залепянето на главата - ще се измъкнат най-вероятно с това, че като си я изтървал ти си я счупил и затва е биело ток, а след ремонта - че е бърникана и няма вече гаранция. Все пак пробвай - предполагам, че дори и да не стане Валери ще бъде в състояние да погледне и електрониката. Успех!

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.