Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарата, която си направих сам


Recommended Posts

здравеите на всички ,от много далго време се каниа да пиша и аз малко да се похвалиа. Та значи преди време реших да си купувам 7 струнна китара ,спрях се на лтд. но след като научих цената ,моментално се отказах защото ниама как да дам толко пари ,и реших да сиа направа сам ,и се запо4на, китарата мислиа 4е стана много сполучливо ,само4е проблемат е 4е незнам как да ка4а снимки ,затова питам ако ниакои иска да ми обиасни как то4но да ка4а сники и да покжа какво сам сатворил. мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

благодариа на всички за помоща искам да кажа че китара та е на етап боиадисване ,така4е немога да покажа на този етап краен вариан още снимки скоро ще сложа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От какво дърво е?

На тая снимка е много замъглено...

 

на тази снимка тиалото е от ,брез но после го подмених и сега е от липа ,от брезта стана много тежко. а грифат е от иасен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да се извиня за правописните грешки защото до сега не сам писам на кирилица ,

сащо да кажа 4е фотото ми нее в мен и затова немога да кача другите снимки , но тиа дни ще ка4а още.

 

ми значи пар4ето за грифа е от 3 пласта и ,да наистина е по голиамо ,нарочно сам го пуснал с надмиарка за обраборка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тази снимка тиалото е от ,брез ....

 

Навярно се има предвид брезА. Брезата не е ли с бяла дървесина?

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"БРЕЗ"- при търсене в google няма резултати, които да опишат тази дървесина. Аз не съм и чувал за подобна дървесина и не съм работил с такава. Разкажи каква е- широколисна, иглолиста, наша ли е или внос?

 

Да не би да имаш предвид БРЯСТ!

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.