Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за т'ва ?


Dilian Nedev

Какво мислите за китарата по-долу ?  

55 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Еми и аз съм от негативно настроените към тоя шут. Спийд киллс. Трънки... Б.Б.Кинг свири 1 нота за 3 такта, ама кефи няколко пъти повече!!!

А конкретно за китарата - интересно е, ама нещо не съм фен. Както и на Вай с трите грифа и т.н. бози. А да си я купя...не знам какъв кейс ще трябва да й взема. :)

:(:(:bravo::bravo::bravo::bravo:

 

изказах мнението си в образ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Грам въображение не вкарвате... как да не е готин ве - супер е! :bravo:

Мислете по- разчупено.

Измислете как да свирите с ушите си на китара и ще сте №1.

Основно правило в този бизнес е да си интересен - има и други правила, но да не се правя на всезнайко :(

Не съм му чул това изпълнение, но щом е излезнал на тази сцена да свири така, значи го прави добре. Щом го прави добре - какво му е лошото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам нищо , само дету повече от половината в анкетата не виждат и нищо добро.

И мен може да ме броите там.

Лошо няма инъче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха!Какво им е доброто на тези китаристи???Питам савсем сериозно!!!Те свирят супер елементарни неща!Нищо интересно!Просто е по-бързо...Frank Gambale примерно е и технически и умствно доооста по добре!Иначе китарата ме кефи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност темата е за китарата на Анжело, а не "За и против шредърите" :bravo:

 

А китарата е яка :( И съвсем между другото Стив Вей има китара с 3 грифа :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих си я разцепил на 2 я със зеге я с банциг и след съответните операции щях да имам цели 2 китари. :guitar: :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен определено не ми харесва китарата(дори и с един гриф да беше) :ph34r:

Каква е тази грандомания не мога да разбера :blink:

За какво са ви китари по 2,3 и т.н. грифа( и то всичките с по 6 струни(айде да бяха 12 разбирам)) като всичко може да се изсвири на един гриф и то префектно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за шоу :blink:

аз предпочитам една обикновена китарка само че да е удобна и да звучи добре. 2 грифа 3 грифа 4 грифа пет залепени :ph34r:

и айде ще се въздържа от мнение за шреда и защо ползват такива китари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ебати шоуто да ти е неудобно да изсвириш 5 тона с тая огромна летва...както някой по-горе каза "Незнам закво са ви китари с по 2-3 грифа.." и даже защо ви е повече от 1 китара по принцип?? аз смятам че 1 китара е достатъчна..ако е както трябва...Вижте Сантана,или Стив Морс..ми те от 10 години свирят с по 1китара...такива като Джеймс'а дето на 2 песни сменят китара не са от най-големите музиканти според мен и само за гъзария излизат на сцена.. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да си чувал за различни настройки, както и за това, че всяка китара има различен звук?

Оппа, това при ню метъла няма значение. Забрави какво съм казал.

 

И още нещо - това, което може да бъде изсвирено едновременно на два грифа, няма как да бъде изсвирено на живо само на един ;) Да не говорим, че е доста по-трудно - питайте пианистите за разликата в свиренето с една и две ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да си чувал за различни настройки, както и за това, че всяка китара има различен звук?

Оппа, това при ню метъла няма значение. Забрави какво съм казал.

;)

 

Mike Knopfler някъде беше казал, че всяка песен е различна и й трябва определена китара...

а той някак не ми се вписва в редиците на китарните гъзари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз съм от негативно настроените към тоя шут. Спийд киллс. Трънки... Б.Б.Кинг свири 1 нота за 3 такта, ама кефи няколко пъти повече!!!

Ти си шут,недей да говориш глупости щото си извънредно смешен с това си изказване.Аман вече от такива като тебе дето сравняват Майкъл Анджело с Би Би Кинг. ;) Спийд килс...дрън,дрън та пляс :wall:

Ти вземи се научи да свириш така пък тогава коментирай к`во правил спийд-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.