Jump to content
Българският форум за музиканти

леки недоразумения


AccesS

Recommended Posts

изсвирени и записани на бързичко за няколкото дни с помоща на тонрежисиорските уменияя на DRago , за което му благодаря.

 

muzikant.org@gmail.com

pass: mymusic

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

WOW :cheers: - Audio_08[1].10.2005.mp3 е къртач, на места касите малко трябва да се доизпипат , но нали е набързо (ама не ми брой мнението, не съм дръмър)... басси се си мислех, че това Каварна е морски град, а не музикантски ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink::blink::bravo::bravo::bravo:

Браво!

:hello:

 

Audio_08[1].10.2005.mp3 :cheers:

 

:cheers::godbless:

 

силно съм впечатлен от този фаил!

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм.. натуралният(немиксиран) и недоизпипан запис повече ли ви харесва(не записвайте в мазето), а katsko най много ме критикува за него, на него също благодаря за ценните съвети които ми даде :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм.. натуралният(немиксиран) и недоизпипан запис повече ли ви харесва(не записвайте в мазето), а katsko най много ме критикува за него, на него също благодаря за ценните съвети които ми даде :godbless:

на мен специално - да повече ми харесва натуралния запис :cheers:

макар на касата да и липсва малко бас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maлей! Ноо се кефя, че тва жена го свири :) Бих се пробвал да те заинтересувам, понежи ни триаа дрънър, ама шибаната география :)

 

Бравос за парчетата! Саунда ше се опраи като го изпраскаш в нормално студио. Екстра си е иначе :)

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, занапред ще пусна още , засега толкова мога. пък и микрофоните за записите бяха на заем за няколко дни(АKG the best). а м/у другото в акаунта има и няколко кавъра на група AccesS от едно участие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.