Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Споменавал съм и друг път, че за мен (лично) няма грозни китари. Всяка форма, дизайн, разцветка, концепция... може да бъде удобна и вдъхновяваща за някого.

Грозно е опростаченото, самонадеяно, безкритично, арогантно, некомпетентно изразяване, както посредством китара, така и писмено/словесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zikinf.com/_gfx/matos/dyn/large/gretsch-5120.jpg

Китарата звучи страхотно (доколкото съм я пробвала 1 път :D ) ама за външен вид..

Всъщност китарата е много хубава, но адаптрите, които приличат на зъби с брекети + Бигсбито я правят да изглежда така. :hysterical: Две капачки и един ТОМ бридж и си готов с една прекрасна китара. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Точно така!

Китарата е тип т.н. 'Аrch top' - конструкцията е като на акустична китара, без плътни/солидни елементи/блок в корпуса и не може да бъде монтиран Т-О-М тип хардуеър, който надеждно да понесе натоварването от напрежението на струните.

Прилага се окачване от друг тип (лесно може да се разпознае по снимки на такива инструменти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.Не съм малък, още повече калпазанин, хаха!

 

 

Извинявай, но на колко години си всъщност? И също, ако може.. От колко време свириш на китара?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.Не съм малък, още повече калпазанин, хаха!

 

 

Извинявай, но на колко години си всъщност? И също, ако може.. От колко време свириш на китара?

А ако не може?Т'ва е спам, има си лс-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Пич, повечко голф и по-малко глупости тука. На всички ни е ясно, че с 2 или 3 месечният си опит (беше написал някъде) не даваш особено мъдри и компетентни мнения, обаче да се заяждаш така с хора, на които не си им на сещаш се какво, е меко казано глупаво и дразни!

ON TOPIC:

Грозна китара е занемарена и неподдържана китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти можеш ли да ми кажеш какъв музикален опит се иска за да кажеш кое е грозно?И африкански далтонист който през живота си не е пипал такъв вид инструмент ще ти каже кое му харесва повече, ае стига, моля ви се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не искаш да отговориш явно те притесняват отговорите... И също друго ми прави впечатление - нападаш доста грубо хора, които могат само да те научат на много неща. Също изказваш мнение не само по "китарна хубост", но и често даваш съвети на хора по отношение на евентуални техни покупки. Доста често тези хора са съвсем начинаещи. Мислиш ли, че имаш достатъчно знания, за да ги насочиш правилно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се отнасям с хората така както и те с мен.Да им се подмазвам само защото могат да ме научат на нещо?Не, благодаря!Това, че изказвам мнение по китарната хубост не мисля, че е лошо.А какво от това, че се изказвам по отношение на хора с дилема върху дадени продукти?Винаги казвам 'аз бих си взел...' или пък 'не съм много наясно, но бих предпочел'.Избягвам писането в такъв тип теми точно заради факта, че не съм по-наясно от голяма част от хората в този форум.Мисля, че там където съм писал, явно съм имал дадените знания за да ги насоча правилно.А и не съм писал само аз, освен това всеки се отличава с различни интереси от другите.Пък и да не забравяме, че всички живи хора грешат.

 

P.S. Не ме притесняват отговорите, предполагам, че в профила ми пише, ти как мислиш, или просто ей така се изхвърляш неподготвен?

 

Telecaster = ugliest 'guitar' made ever.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.