Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Според мен Ibanez наистина правят красиви китари. А телетата - те са си телета... не знам дали мучат еднакво, но определено не ми харесват, особено в ръцете на оная пънкарка Гаврил Гаврин (или както й е името). :hysterical::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де... кажете ми сега за какви деца е правен Junior-а в китарата?! Може би от по 2 метра, 110-тина кила и всеки ден пият Nesquick с килограми. :hysterical:

 

Според мен късия гриф е по-скоро мандолина...с оглед на това, че е с 8 струни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

01.jpg

 

Бе тва китара ли е, метла ли е, че съм малко късоглед :)

 

P,S Още едно чудато творение: http://www.fetishguitars.com/html/wandre/varie/scarabeo.html

Редактирано от spineless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва направо ме разцепи....УЖАСНА Е (китара с меч в нея) а и комбинацията от цветове е страхотна просто :)

След като пробва как се свири, китариста си прави харакири :ok:

ugly%20guitarsamurai.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите на Принс - няма такава грозотия...

 

156.jpg20070307-prince2.jpg

 

Поначало не възприемам ЛП модели с трумоло, ама това е чак грозно:

 

Eclipse-II_Vibrato_BLKS.jpg

 

Бигсбито си е грозно на повечкото солид боди китари, но на кухичките метли си седи доста добре например на ЕS-335, но пък е доста добро тремоло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball::lol::lol:

Ibanez - гей-китари, а?

Joe Satriani, Steve Vai, John Petrucci - гнусни, мазни педалчета, а?

 

Човече, не знам дали си хващал хубав Ibanez и дали поне си влизал в сайта на въпросната марка :lol: , ама твърдението ти е повече от комично! Всеки си има вкус, а форумите за точно за дискусии, но това е прекалено! Разгледай малко сайтове, попрочети нещичко и пак ще си говорим!

 

А марката Carvin харесваш ли я? или и тя е манафска?! :D

 

Е Стив малко бие на другия бряг като визия, Ibanez са си готини китари, само като изключим JEM китарката на Стивчо, не ме кефи и т'ва е, обаче в офицялния му профил в YouTube има супер забавно ревю на дисторжън педала му, наречен Jemini (Jemini - зодиакален знак на име Близнаци). Попиках се от смях да го гледам!

 

Eто линк:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Идеята с дръжка на самото тяло на китарата ми се струва супер-тъпа, макар че един приятел казва, че било удобно. :pray:

А в момента НЕНАВИЖДАМ всички китари със заключващо тремоло! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност... не искам да обидя никой, но за мен изключително лъскавите и екстравагантни китари като B.C. Rich и Джаксън са много по грозни от Телето. Но това е личен вкус, просто предпочитам по - семпли неща. А Телекастър като име...

Баце, би си рича грозна, грозна ама си вади звучец, дето само би си рича може да вади :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Fender...-GIT0011253-000

 

Аз свиря на това нещо и незнам дали има човка или нз си какво обаче може да изкара всеки стил, кеф ти жица кеф ти блус, рок или кънтри или квото ти се ще там...вече е въпрос на вкус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.