Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Това е Fender Jaggstang. Моделът е измислен от кърт Кобейн и съчетава в себе си Jazzmaster и Jaguar, двете му любими китари. В интерес на истината е доста добра не само за гръндж и позволява много комбинации на адаптерите.

 

А формата... ами такава е щото кобей взел една снимка на Jazzmaster и една на Jaguar, резнал ги по средата залепил по една половинка от всяка китара и казал - "Ей тва искам да ми направите" и те му го направили, дословно  :lol:

Извратеняк, добре че освободи човечеството от неговите гени!

Грозно, по-грозно, най-грозно, на Кобейн китарата.

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам тази тема съм я пуснал преди 2 години... и като се замисля, сега Телекастъра по-скоро си ме кефи... ма яко :green: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^и мене така. Взех си един Скуаер Теле за периода в Мексико, и мноу ме кефи като звук, та представям си оригинала ще кърти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
реших че е по добре да изкарам темата отколкото да правя нова.

вижте на какви извращения попаднах днес ЦЪК

Мен повечето ме кефят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Wangcaster-a го бях гледал преди доста време.Кърти!Мбого би отивал на групи като Bloodhound Gang.

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колеги които не са добре!-ако някой каже че Ibanez са педалски китари значи, че той самия е обратен!-говорим за инструмент който е еволюция спрямо другите, нещо ново според досегашните схващания, и най-продавания инструмент. Задайте си вапроса защо и си отговорете сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Тва е едно много добро творение, като я гледам имам чувството, че е мислена от някой болен архитект(на повечето им хлопат дъските(без да се обиждат колегите)) Инъче идеята с резбованите китари ми допада, преди време и аз почнах да резбовам едно тяло, но проекта си остана някъде в дълбините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.