Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^И аз не ги харесвам, Telecaster-ите, освен това, бях в заблуда, че за рок не стават... Това беше до момента, в който дедо Гери Мур размаза Зала 1 на НДК... точно с Telecaster.

Как успя, толкова плътен и тежък звук, да извади, и до момента, не ми е особено понятно, ама то... който си го може, си го може. Но, дори и сега, не ми харесват тия китари, като визия - ти си го казал, абсолютно същото, което ми се върти и на мен, из главата.

Естествено, не казвам, че са лоши. Напротив - твърде много известни и добри китаристи ги ползват, явно не е случайно...

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теле-то носи дух. цялото теле е рок н рол от всякъде, докато стратокастъра е толкова универсална, че направо ми се драйфа... няма индивидуалност.... дали ще е в ръцете на СРВ или във виртуоза на "Кристали" на някое сватбЕ все едно е...

 

 

ПП Разбира се мнението си е мое и важи само за външният вид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен освен Telecaster ме дразнят Firebird и PRS. Danelectro иначе са лидери тука в тая класация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнер -

1. Съществително / мъжки род / одушевено звателна форма

2. Тъпак с претенции, че може да работи с "Фотошоп" *, чува, разбира и т.н. всичко останало извън модерните български думи - иноватизъм, фаша, креативност. Склонен да проявява изключително арогантно некомпетентното си мнение по възможност съвсем публично. Прочее в основната си работа по цял ден се чуди как да не му върнат боклуците от печат или изпраща CMYК файлове по филм и тв продукциите, където други негови колеги се чудят защо аджеба зеленото е виолетово. За добрия дизайнер е препоръчително също така да "шмърка бело" и по-възможност да не е чел нищо освен биографията на Пабло Ескобар или някой друг набеден световен културен феномен. Също така е характерно да замазва неграмотието си с десетки неправилно употребени думи, между които мисълта (която и без това се изплъзва) изчезва напълно. Характерният му изказ може да бъде определен с фолклорният термин "есе по литература, VI клас, голямото междучасие".

3. В областта на модата - неуспял карикатурист.

Нова Българска Енциклопедия

Том 1-ви, Издание предстоящо

 

 

 

по темата

_dreamcast_guitar.jpg

 

* Програмен продукт за цифрова обработка на статични графични изображения - Adobe® Photoshop®.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнер -

1. Съществително / мъжки род / одушевено звателна форма

2. Тъпак с претенции, че може да работи с "Фотошоп" *, чува, разбира и т.н. всичко останало извън модерните български думи - иноватизъм, фаша, креативност. Склонен да проявява изключително арогантно некомпетентното си мнение по възможност съвсем публично. Прочее в основната си работа по цял ден се чуди как да не му върнат боклуците от печат или изпраща CMYК файлове по филм и тв продукциите, където други негови колеги се чудят защо аджеба зеленото е виолетово. За добрия дизайнер е препоръчително също така да "шмърка бело" и по-възможност да не е чел нищо освен биографията на Пабло Ескобар или някой друг набеден световен културен феномен. Също така е характерно да замазва неграмотието си с десетки неправилно употребени думи, между които мисълта (която и без това се изплъзва) изчезва напълно. Характерният му изказ може да бъде определен с фолклорният термин "есе по литература, VI клас, голямото междучасие".

3. В областта на модата - неуспял карикатурист.

Нова Българска Енциклопедия

Том 1-ви, Издание предстоящо

 

 

 

 

 

:surprise: Отмъщението на Телекастер-джията!

 

П.с. И аз харесвам (и) Telecaster!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия, които са от Пловдив сигурно знаят кво има закачено на стената в Happy. Последно като бях в Пловдив вечерях там и масата беше срещу заоблена Flying V - някакво соц брадве с два сингъл адаптера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А RockoBG бе запленен от една дума и от страсти разни не успя да вникне и в редче от написаното от мен. Но то така е по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телето-кастрат е класически дизайн а джаксън-съвършенство и красота. Най-грозната китара за мен лично не може да е друго освен родения без глава мутант Hohner G3T.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивчаните не могат ли да кажат нещо повече за китарата от кръчмата - ква марка е, нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А RockoBG бе запленен от една дума и от страсти разни не успя да вникне и в редче от написаното от мен. Но то така е по-лесно.

Всеки може да пише глупости, а ако излязат в Уикипедия има и кой да им вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.