Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква е китарата ми?


rockajiqta

Recommended Posts

Taka хора ще ми кажете ли каква е точно тази китара(класическа ли фолкл. ли ква)?И дали става за сериозно свирене тя е с метални струни и вади мн як звук!

Китарата

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meн ми е пределно ясно че е акустична :):) ама на такава ли се учи когато искаш да свириш професионално(на такива ли свирят китаристите) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам.според мен няма значение дали ще е акустична или класическа.ти струните можеш да си ги подмениш.все едно ти е за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх Лелдоринееее :) колко теми се изписаха че НЕ можеш да подмениш струните? принципно като си с класическа и лепнеш метални ще ти изкривят грифа и ако сложиш на акустична найлонови или ще се скъсат струните или няма просто да се опъват (не съм сигурен кое от двете)

ааа да он топик:

еми няма особено значение китарата, зависи от човека, който свири :violin:

иначе по-нататък когато си сигурен какъв тон искаш и започва да ти пука за детайлите (както аз се дразня че нямам хъмбъкери на електрическата ама пак си забивам като пич :huh: )

Редактирано от npace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опс извинявам се.аз на мойта съм ги сменил.бях с метални,но и сложих пластмасови.учителя ми го каза.може би защото е по-добре да се започне с пръсти първото,и второ защото мойта е много стара и ще я подменя до 1-2 месеца,така че няма да има значение след като няма да я ползвам.мерси за информацията прасе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи да ти кажа честно не знам.Аз имах резервни преди ама скасах опочти всички и преди 5 месеца си взех тези о муз. магазин на центъра в Плковдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

ебати идиотската тема !!!

по тъпа не бях срещал скоро

Пич кЕтарата ти на първо място е... дАрвена! И на тъкива не свирят китаристите, а трактористите, а не става да се учиш профисионално, ами само да си я гледаш.

 

Абе кво ги мъчите тея струни? да не свирити слап базз (в случая слап кЕтара :happy::D ). Малии, щом и еарньйе болллз късъти вземете си титаниеви закалени с бариево покритие и чугунено ядро с диаметар от 2 до 5мм тогава !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии, щом и еарньйе болллз късъти вземете си титаниеви закалени с бариево покритие и чугунено ядро с диаметар от 2 до 5мм тогава !!!

 

Бе арматурното желязо като че ли малко по-евтино идва... :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.