Jump to content
Българският форум за музиканти

Венелин Венков


Recommended Posts

Гледахте ли тая вечер шоуто на Слави ? Венелин Венков и неговите "dw" , беше доста интересно(поне за мен) , коментирайте кое ви направи впечатление , мен лично ми харесаха Istanbulci-те и името му върхо тях :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поне да беше изровил старата тема за Венко,че там да си постнеш мнението....а така ни в клин,ни в ръкав...

Както и да е.Та, какво точно се е случило не можах да разбера???Ако визираш зеленото DW и подписаната серия Istanbul на гореупоменатия барабанист,това не е никаква новина-нещата бяха поръчани още за миналия Мюзик Айдъл и през цялото минало лятно турне на Ку Ку Бенд Венко свири на тези барабани и чинели,затова не разбрах каква е новината????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кадърните барабанисти които стават индорсери и си имат собствено виждане за взука който искат , ще им слагат имената по чинелите , щото го заслужават , случая с Венко не го коментирам , но и той си има определени заслуги!

Как ще разбере някой голям фен на известен барабанист кои са чинелите на неговия кумир ако не му пише името на чинела??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да, интервюто беше интересно, особено за фенове на Венко и Ку-ку бенд.

Относно чинелите, всеки може да иде и да си избере точно какви иска, с надписи или без... въпроса е дали имаш кинтите :) Той не е рекламно лице или нещо от този сорт... нито от Истамбул са му ги дали ей така, да популяризира марката.. Както по едно време се говореше за Цецко, че бил рекламно лице на Fender за България.. само дето Fender не знаят кой е той :)

Барабаните по същия начин, отивате в Америка(става и по интернет), казвате какво искате, правят ви го и ви го доставят..

А, че Венко е един от най-известните и успели БГ барабанисти, никой не спори :lol:

Редактирано от necrony
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооооого са красиви тея барабани :lol: Нищо лошо няма в "сигничър"-а. По-добре да ти пише името на чинелите,от колкото на номера на Мерцедеса или т.н.... А за кова кой заслужава...ами не ме дават мен всяка вечер по ТВ, за да ми пише името на чинелите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

незнам но доста излишни теми се пишат нещо. бтл почти всяка вечер може се кефиш на барабаните на Венко и как свири пускаш БТВ и зарибяваш :)

Редактирано от NeonGod
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btw той не свири с тези барабани в предаването,така че трудно могат да се видят другаде....освен на сайта му.

Но поне имаме новина,дядо Коледа/Трифонов ;)/ скоро ще му донесе още един комплект,най-вероятно последната разработка на DW-X shells.

От мен струи благородна завист :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_witch:
Както по едно време се говореше за Цецко, че бил рекламно лице на Fender за България.. само дето Fender не знаят кой е той
То в БГ много неща се говорят..,но г-н Недялков свиреше с Гибсън ЛП в началото на кариерата си със Слави.Сега има доста различни китари - честито.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вервай ми,при добро заплащане от твоя страна,аркадашите ще изтипосат и твойто име на чинелите.

 

Здравей Драго , не се и съмнявам в това което казаш , като имаш парички всичко става :offtopic-001: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.