Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци за начинаещи-HELP ME ! ! !


SlipFly

Recommended Posts

Извинена сте, Snowwhite. А бихте ли споделили какво по-добро може да се намери за целта. Смея да кажа, че съм пробвал половината музикантски и китарен софт излизал на пазара, но това е най-якото за целта.

 

П.П. Това, че съм пробвал толкова нещо не значи, че мога да свиря! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз ходя на уроци ама се изнервям вече. Само ноти цяла годна ноти и като гледам шкплата оште една година.

 

а пьк никви акорди и арпежи. дали не избурзвам ??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нотите ти трябват само колкото да знаеш тоновете и зависимостите между тях. От музикалната теория ти трябват ладовете и малко хармония. Това е.

 

От там нататък всеки добър китарист или си вади нещо по слух или свири това, което му е у тиквътъ. При класиката, естествено, е друго де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
ми и аз ходя на уроци ама се изнервям вече. Само ноти цяла годна ноти и като гледам шкплата оште една година.

 

а пьк никви акорди и арпежи. дали не избурзвам ??????

Не се шашкаи.Важното е да се забавляваш.При мен така се получи http://www.youtube.com/watch?v=z_SVBic3iB0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нотите ти трябват само колкото да знаеш тоновете и зависимостите между тях. От музикалната теория ти трябват ладовете и малко хармония. Това е.

 

От там нататък всеки добър китарист или си вади нещо по слух или свири това, което му е у тиквътъ. При класиката, естествено, е друго де...

 

А дали това изчерпва нещата и при други стилове? На дали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.