Jump to content
Българският форум за музиканти

Ритъм + соло


BlackSmith

Recommended Posts

Мислиш ли, че такова нещо може да се обясни с 1 пост? Ако беше така - обясни ти, явно си достатъчно компетентен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма сега да дискутираме солата в пънка и музикантите от този стил. Нито колко е градивен и колко деградивен. Благодаря за насоките, ще пробвам Си и Ми минорните пентатоники и ще цъкам докато се получи нещо. Непременно ще се самообразовам по теория и ще потърся из нета материали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на BabyThomas има школа за соло китара и рок импровизация - може да ти свърши работа - http://babythomas.name

Редактирано от Muteriac
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на BabyThomas има школа за соло китара и рок импровизация - може да ти свърши работа - http://babythomas.name

 

Благодаря, пич, изтеглих книгите и ми свършиха работа. Общо взето тва исках. Прегледах скалите в книгата, видях един генератор за скали в нета, сравних ги със готовото ми соло и се оказа, че е вярно. :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като сте толкова образовани обяснете му на човека ! Защо не го направите ??? толкова смешен егоизъм не съм виждал ... никой няма да ви вземе хляба просто един човек иска малко насоки, а и на мен ми е е интересно също ...

К'ви насоки 'е майна. Той просто не скива, как да му покажа зелената сграда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен ми харесва. Записах ритъма и солото в компа, смесих ги и звучи добре. Не знам колко е супер солото, но важното е, че на мен и на групата ни харесва. След четене на теория, заучаване на скали и т.н. следващите ще бъдат по-добри :) Стига сте се зъбили... не съм чак толкова зле, а и няма кво да ми се доказвате. Може познанията по теория да са ми откъслечни, но тва не значи, че вчера съм хванал за пръв път китарата. Айде със здраве и благодаря още веднъж на хората, които ми помогнаха :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и поздравления за солото. Не че нещо обаче дали може да го пуснеш да го чуем,че стана някак историческо тва соло :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и поздравления за солото. Не че нещо обаче дали може да го пуснеш да го чуем,че стана някак историческо тва соло :)

Точно. Не съм се отказал от заканата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ами то всъщност е моно и не съм го качвал още. На мен ми трябваше да видя дали звучи с ритъма (който също е моно) Другата неделя ще записваме заедно с групата и ако се получи свестен запис, ще го постна... дотогава ще изгубите желание :icon_shithappens:

Редактирано от BlackSmith
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.