Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно видео от вчера ...


Jordan_J

Recommended Posts

Едно кратко видео с лазерните "пръстени" (първата ми изгъзица с тях) :girl_witch: Между другото (не, че да се оправдавам), но адски трудно се свири с тях. Пръстите се обездвижват значително, велкрото закача по струните ... Трагедия :) )) Даже гледам на концерта на Вай в "Астория", че ползва само на лявата ръка ... тарикат ... :nono:

 

Също тук може що годе добре да се чуе Hughes&Kettner TriAmp Mk II при по-високи нива. Китарата е набучена право в ампа и е само с неговите дистери. Никакви други камиончета няма наоколо, даже и уа-уа не съм ползвал (умишлено). Ефекта е външен и е само дилей (от пресетите Eventide Orville).

 

Ето линкче: Custom Laser Rings - live demo at "JOKERS CLUB", Varna

 

Ами това е засега и дано ви е интересно ... :greenball:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко изглежда!

Ама как виждаш нещо в тая тъмница? :-D

 

С група ли го свириш това бтв? иии защо липсва най-яката част от песента :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами то там е работата, че нищо не се вижда ;) Иначе не е с банда ами с един скалъпен бекинг-трак ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ве идеално е светнато за целта... Но!!! Бат' Данчо извинявай ама не седи добре... На Бат' Руцо лазерите са по-ОК. Поне не прилича на Джони Деп (Едуард) Ножицата...

Чисто визуално не се получава твърде. Може би трябва да си преебеш техниката (която ме кефи) за сметка на пръсторазвяване и супер неергономична копан ако искаш да е пиниз....

 

 

Но!!!

Това е мое мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Може би трябва да си преебеш техниката (която ме кефи) за сметка на пръсторазвяване ...

 

:hysterical: Това ме накефи :hysterical: Ами няма как, ман, едното за сметка на другото :):girl_witch:

Но както споменах, с тея кабелаци е НЕВЕРОЯТНО трудно да се свири ... Много по-неудобно отколкото очаквах! Който не вярва - да си стегне пръстите с велкро, да им върже едни кабелаци дето опъват в обратна посока ... и да гледа собствения си сеир :greenangel: Да не говорим, че в непрогледния мрак изобщо си е магия да уцелиш вярната позизия :greenangel::girl_witch: Но ... гъзарията топлела ... ама не много :)

 

Поздрави!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.