Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде са ви обноските бе колеги


tony78

Recommended Posts

Оставил съм си скайпа във форума че имам стилове за Roland и всеки пише дай ми стилове.Никой не пише имаш ли време можеш ли да ми дадеш.Дай да ти дам нещо само искат.А като искаш никой не ти дава особено в моя град Свищов като стане въпрос за даване и всеки бяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя дали изобщо някога е станало успешно двустранно отношение в някоя от всичките теми за стилове? Май предимно хората искат, някой друг им праща с намерение "размяна" и след това първите се покриват. Искам да обсъдим нещата и да ми кажете има ли смисъл изобщо от тема за обмяна или да преустановим практиката и да трия такива тезми без предупреждение?

 

Изглежда в по-голямата си част хората, които търсят и предлагат стилове са кръчмарски музиканти, които си изкарват парите с това и естествено като става дума за пари, нещата често опират до недобросъвестност. Винаги съм смятал, че музикантите са добри хора, но подобни мизерии доста ме разочароват. Трябва да знаете, че макар и да съм изявен анти-чалга фен, винаги съм толерирал свободата на хората да слушат музиката, която харесват, но в случаи като този се убеждавам, че лошите черти на чалга-културата явно успяват да се проявят и при музикантите. Жалко, жалко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя дали изобщо някога е станало успешно двустранно отношение в някоя от всичките теми за стилове? Май предимно хората искат, някой друг им праща с намерение "размяна" и след това първите се покриват. Искам да обсъдим нещата и да ми кажете има ли смисъл изобщо от тема за обмяна или да преустановим практиката и да трия такива тезми без предупреждение?

 

Изглежда в по-голямата си част хората, които търсят и предлагат стилове са кръчмарски музиканти, които си изкарват парите с това и естествено като става дума за пари, нещата често опират до недобросъвестност. Винаги съм смятал, че музикантите са добри хора, но подобни мизерии доста ме разочароват. Трябва да знаете, че макар и да съм изявен анти-чалга фен, винаги съм толерирал свободата на хората да слушат музиката, която харесват, но в случаи като този се убеждавам, че лошите черти на чалга-културата явно успяват да се проявят и при музикантите. Жалко, жалко...

 

 

Ами защо не направите раздел кадето който иска да качва кйто иска да сваля сетове ритми перформанси и др например като сърбите /справка / yu-midi.com Много ще се радвам ако стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на сърбите не е част от форум, а отделен сайт. Трябва ли форума да се превърне в bg.midi.com или нещо подобно???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с това , да седнеш пред синтезатора и да прекараш 4-5часа в правене на стилове или бленди или пак някое midi на някоя песен . После като свършиш да те боли главата и да ти е криво и някои от онези алчни господа да ти каже дай някои стил ако ти се намира ??!! ЕЕЕ сори не ми се намират !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля така. Съгласен съм, че е хубаво човек да разменя стилове. Хубаво е, но обикновено какво става. Не се РАЗМЕНЯТ, а някой бастун, дето баща му е дал 4000 лева за последен модел "свирка" (а той не разбира за какво става дума) седи пред нея и се чуди какво да я прави и си вика "дай да пиша "Търся стилове СПЕШНО""

 

МОДЕРАТОР: света няма да загуби нищо ако изтривате тези тем веднага.

 

Като видя нещо от сорта "Търся стилове за македонском, граовско..." и др. Ти като не можеш да удариш едно 7/8 къде си тръгнал бе... Да не казвам нещо ама такива стилове ще ги направя за по 5 минути 4 вариации с 2 fill in.

 

Модераторите да ги трият...!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аэ се чудя на тия колеги дето само стилове търсят...Всяка свирка на цена от над 300 лефа има достатъчно стилове да излъже и най-капризния олигофрен в кръчмата!..Ако некое парче случайно ме изкефи(което е много рядко)си правя стила сам,за да заприлича..

Тези,които ходят в кръчми да слушат музика от самосвирки не заслужават по-добро качество. Ако случайно на някой му се прислуша нещо истинско отива на клъб за "на живо" или пък примерно- AC/DC имат концерт това лято в Амстердам,там самосвирки НЕМА!!! :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъли са си прави онези колеги които искат пари за информацията пример : бленди ,стилове, Midi и семпли ???

на мен са ми искали за 2 сета на корг pa 800 200 лв !!! При тая криза как се вадят 200 лв в кръчмата ??!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам стилове. Щом на мен са дали защо не. Особено в сръбските сайтове е пълно със свободно предлагани стилове. Основните стилове не са тайна за никого. Друг е въпроса с какво качество са и как пасват на свирките. Тук вече всеки сам се спасява или си плаща. Например аз използвам стиловете най-много за по-лесна направа на миди файлове. От един ще взема една вариация от друг друга и така ще си сглобя файла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.