Jump to content
Българският форум за музиканти

Джем на таваня


kmfb

Recommended Posts

Ми... посъбрахме се, понаправихме се, извадихме инструментите, домъкнахме кубетата, пък после се оказа, че имало някой и да снима. :girl_cray2:

 

Нищо, заслужаващо кой-знае колко внимание, даже на места стават повечко от необходимото звуците, но идеята е да се усети атмосферата. Приемаме гости за ver 2.0 :thumbs_up:

 

http://vbox7.com/play:801c9952

 

http://vbox7.com/play:7fd48b5e

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е Марто :) Много добре, даже много много добре.

 

;) Ако пак видите Марто да му напомните че има да снима един клип с една линейка с един помощник режисьор B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз видях отделно китарист и вокал и ноикой от тях не Марто ? Пък единия съм сигурен, че ше посегне ако му викаш гръндж.

Прочее към същите - Софрата добра ама само пихте ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па тоя на китарата е един Марто ми се чини, дето се занимава по принцип у сферата на дизайна и тн, подрънква на китара и му викаха Грънджа щото едно време беше луд фен на тая музика. Иначе, вече е на други вълни. Пък може и да се бъркам, но баш него си прилича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Марто Грънджа не знам, но потребителят, който е пуснал клипчето, също е Мартин. Той е на баса.

 

Някои знаем, че преди много години на един негов бас имаше изписано именно KMFB = Kiss My Fuckin' Bass (или беше Kill MotherFuckin Boriana ?? :hysterical: ).

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Хах,мда, тъй вярно. Поздрави и на теб, нещо ти обърках и изгубих дирите из тоя форум, кой точно юзър си :)

 

Иначе и оня другия е Марто; дали е гръндж-а не знам, ама май така ще се окаже.

A kmfb ще лепна пак, ама някъде другаде, не по басеца :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.