Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой каква музика обича да свири


Moki

Recommended Posts

обичам да свиря бах,щопен и дебюси като загрявка.след това се почва леко джазиране на разни известни рок песнички.

Редактирано от MadHatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като цяло се занимавам с аранжиране за пиано на квото ми попадне. На синтезатор някакви по-различни неща от това, което свиря на пианото не съм забивал откакто записахме албума си с Music Station, т.е. от две години насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото ми хрумне, много обичам да си свирукам мои си импровизирани кавърчета за кефче :), като запецна някъде (знания,техника) паля цигара и обмислям сериозно защо изобщо се опитвам да свиря на клавир, после или зарязвам и отивам да свърша нещо полезно или се фащам да попълня някой пропуск :). Най-много обичам да свиря нещо, което преди не съм могъл :), абе обичам да свиря всичко що не се готви като репертоар за пред хора :)

 

а, още нещо, като пусна някой инструмент си представям какво може да се изсвири с него и действам :)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Класиката съм я позарязал от около година вече, просто след 11 години само класика и малко джаз и ми писна...

Сега свиря главно разни измпровизации и нещата, които свирим с групите - бодом, боргир, разни хард и хеви парчета... Доста песни си вадя и по слух и си ги свиря в мои аранжименти. Бе не страдам от излишни предрасъдъци.

Пък като ми е кеф и като забия един мазен кючек :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.