Jump to content
Българският форум за музиканти

Journey To The Mountain Of Five Elements


Recommended Posts

Реших този път малко да поекспериментирам...

Основното ми вдъхновение за това парче бе филмът "The Forbidden Kingdom", както и саундтрака му, разбира се.

Композицията е в три части, което ще рече, че е малко по-разхвърляна като структура в сравнение с повечето ми композиции, но имах нужда да направя нещо подобно, нещо малко по-различно.

Има още работа по саунда, но с това ще се занимавам малко по-нататък. Мисля, че и така става за слушане.

 

Композицията може да я чуете тук ---> ЦЪК

Приятно слушане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кууул!Много готино,направо влязох в китайската митология!И чак си подсвирквам :drummer:

 

ПП-Че ти можеш да озвучаваш филми бре човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно е!Познаваме се от друг форум в който нещата ти се открояваха.Музиката ти заслужава да бъде чута..дано във филм от ранга на "Гладиатор" Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко.Имам само една забележка, от 1:07 до 1:25 ми звучи много познато. Сещам се за коя мелодия ми напомня, но незнам как се казва.Иначе е страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко.Имам само една забележка, от 1:07 до 1:25 ми звучи много познато. Сещам се за коя мелодия ми напомня, но незнам как се казва.Иначе е страхотно.

 

 

мен ми прилича малко на музиката от някоя от частите на age of empires този пасаж, то в днешни дни е неизбежно нещо да прилича на нещо друго, музиката не е чак толкова обширна, просто няма как да направиш нещо което да не е правено вече

 

инъче като цяло много добре, както обикновено :drummer: бая си го усвоил вече ost жанра

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УОУ! Не знаех, че толкова ще ви допадне композицията. Наистина се радвам, особено когато подобни комплименти идват от хора, които също се занимават с музика. Колкото до този момент от 1:07 до 1:25...

Разбира се, ако наистина има някаква прилика, то тя не е търсена нарочно. Аз саундтрака на играта никога не съм го слушал, а самата игра... играл съм само двойката веднъж преди 5-6 години някъде.

Но както LOE каза - неизбежно е да се случват подобни неща. Когато слушам саундтраци, много често в някой саундтрак чувам някоя мелодия, която много прилича на мелодия от друг саундтрак. Просто няма как един композитор да измисли стотици и хиляди мелодии и всички те да са абсолютно уникални и оригинални, и поне няколко от тях да не приличат поне малко на някоя вече измислена през последните няколко стотин години мелодия :D Случват се такива неща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен, страхотна атмосфера.

 

Наистина има леко познат елемент в посочения диапазон...на мен ми прилича на нещо, което му казвахме навремето "Пуканките"...дали пък не беше на Жан Мишел Жар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуканки?!

Ще ги потърся тези пуканки да ги чуя, че ми стана интересно да разбера до каква степен си приличат мелодиите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен много ми харесва човече...Наистина страхотно!!!Имаш много прецизирана музикална мисъл...Имам предвид,че нещата ти звучат страхотно подредени и изчистени стилово и същевременно пълни с живот.

Продължавай в същия дух!!! :icon_shithappens:

Редактирано от monynikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за добрите коментари ;)

Давате ми допълнително стимул да продължавам да ги мъча тези саундтракови композиции ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.