Jump to content
Българският форум за музиканти

Усилвател


Ignos

Recommended Posts

Скоро възнамерявам да си взема ел. китара, но освен китарата ще ми трябва и усилвател (логично :) ) и се колебая между няколко модела. Естествено не искам някакъв 100 ватов звяр ами нещо малко като за начало - до 30вата. Загледал съм се в три различни модела: Roland Cube 20/30X; Fender G-Dec Junior и от скоро и в Line 6 Spider III (от по-маловатните модели). Възнамерявам да свиря всякакви стилове - балади, рок, метъл... - и се чудя кое вие бихте ми препоръчали (може и някой друг модел)?

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има и доста други модели, които трябва да се видят :greenball: Пак пробването му е майката явно.

П.П. Може ли някой дами прати ЛС (или в темата направо) и да напише в кои магазини кои марки се продават, защото си нямам почти никаква идея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше тема за малките ампчета от преди седмица -> http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=48594 .

Редактирано от Додо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.