Jump to content
Българският форум за музиканти

Каква китара да си закупя


THEWOLF

Recommended Posts

Незнам дали има такава тема тук ,ако има съзелявам.Да попитам каква китара да си закупя доколкото съм чел от книги като "The Idiots gide to play guitar"

Ми трябжа електрическа китара но ме е страх да не вляза в магазин и да закупя не6то което неси заслузава парите.Мозете ли да ми предлозите китари на доступна чена и да ми обясните как да разбера дали е добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Незнам дали има такава тема тук ,ако има съзелявам"

Бра'а пич, страшен си.Ще изкажа едно предположение, че темата е по-скоро та*ак.В смисъл, че не си баш нов (ти самият, не регистрацията) и губиш своето, както и нашето време с таз' безумна тема. :blink:

Пък ако греша ... да дам и аз своето предложение за китара - Оранжева-екстравагантно е, никой няма такава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виновен ли съм че с клавиятура на кирилича незнам как се пише . И аз доколкото съм чел за напълно начинаещ е http://www.thomann.de/gb/fender_squier_bul...strat_rw_bk.htm ма незнам затва питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не знаеш как се пише с клавиатура, ще се научиш.

Китарата която си избрал става за начинаещ... доста начинаещ. Ако сериозно ще се захващаш със свирене събери още малко парички и си вземи нещо по-добро. Ако ти е просто за дрънкане и т'ва-н'ва - става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: Ако знаеш само колко подобни на твоята теми има в този форум .... само трябва да потърсиш малко и ще намериш отговор на всичките си въпроси :)

Да ти помогна все пак според мен първо трябва да си зададеш въпроса каква музика ще свиря ?

Ако отговора е класика наи общо казано тогава се насочи към акустична китара като за начинаещ според мен 300лв е добър таван на парите които смяташ да инвестираш отиди с някои приател които разбира нека тои да я погледне (ако ти съвсем нищо не вдяваш все още :) ) Ако нямаш такъв познат помоли някои от форума като го подкупиш с каквото пие :D

Отговор две рок :curse: и поп наи общо казано тогава несъмнено трябва да се насочиш към електрическа китара но с нея трябва да си купиш кубе или процесор за да можеш да чуеш нещо от тази китара ;) 500лв мисля не е зле като пари само за китарат отново важи това с приателя които да я погледне ;)

Това е от мен дано съм ти помогнал успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не знаеш как се пише с клавиатура, ще се научиш.

Китарата която си избрал става за начинаещ... доста начинаещ. Ако сериозно ще се захващаш със свирене събери още малко парички и си вземи нещо по-добро. Ако ти е просто за дрънкане и т'ва-н'ва - става.

затова пиша за да ми казете какво по добро

 

ПП благодаря pepata

Редактирано от THEWOLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си напълно начинаещ към електрическата китара тази е добра а най-добре е да си събереш кум 400 кинта и да си купиш стартовия пак на Скаяр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си напълно начинаещ към електрическата китара тази е добра а най-добре е да си събереш кум 400 кинта и да си купиш стартовия пак на Скаяр

Към "кум" ,бе? Кой ще се жени?

 

А бтв, не ги знам тея "Скаяр"...някой ще ми даде ли информация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова пиша за да ми казете какво по добро

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=46716 - Чети и се образовай.

 

И за Бога! буквата "ж" се намира на мястото на латинското V, най-долу, 4-тия клавиш след левия Shift.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за Бога! буквата "ж" се намира на мястото на латинското V, най-долу, 4-тия клавиш след левия Shift.

 

Не и на Виста. Там V e В, W e Ш, Q е Ч, има и още няколко. Та като цяло в момента пиша това на комп с Виста и ми отне около 3-4 минути. Това естествено не е извинение да пиша с краката си!

Иначе по темата. Има едно надписче горе вдясно "Търсене". Гледай там поне правописа да ти е наред (ползвай речник, ако имаш проблеми).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се заяждали с момчето! Пичага, не ги слушай ти си различен, но по добрия начин! Пък и те са лоши.

благодаря оценявам го и не се впрягам свикнал съм аз така си и говоря :girl_witch:

 

ПП Ще си взема един Suier старт и ще видя де ще му излезе края

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.