Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко клавиристи станахме?


miro

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 233
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щом ше си мериме патките и мене ме пишете :headbang::):) . И аз се бутам из клавиристите от време на време. Свирил съм 5 години на пиЯно в музикалното училище в Монтана. Ама откак се помна се с клавири се занимавам нищо че съм басист. Жалко че изпущих срещата, щеше да донесем от новата рикиа, акциева, много убава и така меко влиза малиииииии. Ама нищо другия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откак Топсън не пише тук-форума за клавиристи умря!Той има слабост към писането.Не си изпуснал срещи ще има и занапред.Въпроса е кога и кой ще предложи.Надявам се,също,че вече срещите ще бъдат обитавани само от клавиристи,за да сме си полезни в говоренето,а не във викането! :headbang:

Редактирано от miro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откак Топсън не пише тук-форума за клавиристи умря!Той има слабост към писането.Не си изпуснал срещи ще има и занапред.Въпроса е кога и кой ще предложи.Надявам се,също,че вече срещите ще бъдат обитавани само от клавиристи,за да сме си полезни в говоренето,а не във викането! :)

Миро пак е прав :D

Пак много тихо стана в тая част на форума...пишете бе хора, пишете!

На мен ми се е скапал компът и почти нямам достъп до интернет и затова ме няма...Давайте по смело :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-много за пореден път постовете да бъдат изтрити

на мен от ш***ното даскало не ми остана времедаседнада посвиря като човек!нем ога дапиша вече :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз известно време страдах от липса на нет... но сега пак съм налице...

а за нова среща? да повдигна въпроса...

ако искате пак да се разберем за дата в скоро време... така че казвайте кога сте свободни.

 

а какво става с Топсън? аз нещо съм изпуснал ли?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то нали нал на 7 ша са събира целия форум или вие пак по клавиристки искате?

ами то няма лошо да се видим и на срещата на целия форум :rolleyes:, ама май идеята е ние пак да се видим и отделно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове аз съм новото попълнение.

На 16 години съм и свиря на пиано вече 11-та година B)

Ами я кажи нещо повечко за себе си.Тък има и една графа самопредставяне.И там можеш да се опишеш.Наздраве и:

WELLCOME :godbless::beer:B)B):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.