Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко клавиристи станахме?


miro

Recommended Posts

Здравейте,

 

Колекцията с клавиристи се обогатява и с моята регистрация във форума.По-скоро бих се възприемам като пианист, тъй като свиря на пиано от 18 години. :godbless: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 233
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз .. посвирвам .. почти не свиря де

И "самопредставяне" не правих, защото не съм сигурна колко ми е мястото тук, бях решила да не пиша, но реших да не пиша често,, за да не дразня хората, които по някакви неведоми причини, ми се дразнят :D

 

Иначе по темата - бях в музикалното до 7ми клас, но.. неведоми(иий ама хубава дума ;) ) са пътищата, отдалечих се доста от музицирането

Но напоследък съзирам у себе си нов порив на завръщане :think: :ph34r:;) Малко ме депресира мисълта, че никога няма да наваксам пропуснатите години, но .. Все пак може би ще пробвам отново ;) Мисля, че и форума допринесе малко за това .... такива ми ти работи

С една дума, не знам дали мога да се числя към смелото и прекрасно клавиристко войнство :P:D , но принципно клавирни сбирки звучи добре, може би ще се джойн-на да се пробвам ако дотогава не са ме баннали разбира се :D;)

Поздрави :hello:

Редактирано от Мелиное
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове аз съм новото попълнение.

На 16 години съм и свиря на пиано вече 11-та година ;)

Ами я кажи нещо повечко за себе си.Тък има и една графа самопредставяне.И там можеш да се опишеш.Наздраве и:

WELLCOME :ph34r::D:P;):D:D

 

Аз съм от София.Най много се кефя на следните банди:Dimmu Borigir,Immortal,Type O Negative,и о6те много,но главно си падам по мелодичен блек.Имам свои парчета и търся хора за група.

тва е което трябва да знаете за мен :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откак Топсън не пише тук-форума за клавиристи умря!

здрасти на всичко отново.спрях да пиша,защото съм разочерован от много неща във форума!няма значение.сега съм тук и който има някъкви въпроси може да се обръща към мен,пък аз ако съм компетентен и мога да отговоря ще съм много радостен.поздрави :hello:

 

Topsun

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще е възможно ли да приемете в клуба на клавиристите един начеващ(както пише в по-старата литература) клавирист? Значи до сега (надявам се и за напред) се занимавах с китари, ама реших, че едно пианце ще ми е от огромна полза, пък и ми е мечта от бая време и хей ме на. Аз съм от Пловдив, на 21 и се казвам Митко. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Аз .. посвирвам .. почти не свиря де

И "самопредставяне" не правих, защото не съм сигурна колко ми е мястото тук, бях решила да не пиша, но реших да не пиша често."

 

 

 

мда :D ето това се отнася и за мен. занимавах се около 7г. в една школа, но по стечение на обстоятелствата не свиря от година и нещо (:D за мое съжаление). иначе по темата........софия - 21г. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май ще се откажа да пиша тук

като ви гледам някви хора дето са свирили 9 години ми викат че не са пианисти,клавитисти и тн.

а аз кво да правя като свиря от хъммм малко време

 

 

Междодругото аз май още не съм за група щото в съботата бях на репетиция с едни приятели и то не че другите могат много да свирят ама бяхме толкова зле че барабаниста се сдуха и си тръгна посредата на репетицията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се обърна и форумът за клавиристи умрел съсем :D

Ааааа, няа да я бъде тая :D

Айде искам един як джангър :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май ще се откажа да пиша тук

като ви гледам някви хора дето са свирили 9 години ми викат че не са пианисти,клавитисти и тн.

а аз кво да правя като свиря от хъммм малко време

 

 

Междодругото аз май още не съм за група щото в съботата бях на репетиция с едни приятели и то не че другите могат много да свирят ама бяхме толкова зле че барабаниста се сдуха и си тръгна посредата на репетицията :D

Нема да се пуашиш, копеуе...Не си единствен дето свири от скоро ;)

 

А за репетициите на които нещата не стават: ми то на всеки се е случвало :D Важното е да не се предавате...и ще стане ако имате желание :D

 

:D:D

 

@JoiNT_NaTuRe много си прав...Айде да вдигаме повечко шум тук :D

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JoiNT_NaTuRe

ей са се включявам само да си досвиря едно соло на Dream Theater само със палез и котре ;):happy::):ph34r:

майтапя се

ами аре казвайте за кво ще си лафим тая вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача

Баща ми туко що ме сдуха

значи седя си аз в стаята и си свиря некви глупости и баща ми влиза и казва "Я изсвири нещо" и аз започвам първите 4 такта от одата на радостта :) и бащами ме избутва от инструмента и изсвирва произведението докрая :cheers:

после взе акустичната китара на брат ми и го изсвири и на нея :) (в този процес се сдуха един приятел който свири на китара)

а аз питам баща ми "абе някога да си свирил на нещо"а той ми казва "не" :D:cheers:

 

незнам защо го пиша ама и без това май ще сменя инструмента (с тромбон :think: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача

Баща ми туко що ме сдуха

значи седя си аз в стаята и си свиря некви глупости и баща ми влиза и казва "Я изсвири нещо" и аз започвам първите 4 такта от одата на радостта ;) и бащами ме избутва от инструмента и изсвирва произведението докрая ;)

после взе акустичната китара на брат ми и го изсвири и на нея ;) (в този процес се сдуха един приятел който свири на китара)

а аз питам баща ми "абе някога да си свирил на нещо"а той ми казва "не" ;);)

 

незнам защо го пиша ама и без това май ще сменя инструмента (с тромбон :think: )

споко.това по скоро е талант,който и ти имаш.развивай го и вместо да се "сдухваш", сядай да слушаш музика и да свириш.ае ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко...

И мен бащата се опитва да ме здуха,ама...

Седя си аз и си свиря и записвам разни MIDI-та,а той влиза и почва:"кви са тия глупости,само си губиш времето..."

А сега си намерих работа с това , което съм научил( и то готина ),така че тва не е загубено време...

Ако те кефи и ти идва отвътре-не се сдухвай,а давай напред!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.