Jump to content
Българският форум за музиканти

White Rabbit ;)


synchu

Recommended Posts

Буутлег рекординг серия:

 

Click for White Rabbit

 

Поради лекия ресторантьорски привкус (ала '82 Слънчев бряг) и самосвирките използвани в съвременните аранжименти на детските песнички, по ЦД-тата в продажба, ето един буутлег от вкъщи от концерт пред малката :D Enjoy.

Следва траш класиката "Чело коте книжки..."....

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно! :greenball::lol:

Оня ден взех читанката на дъщеря ми по пеене за 3-ти клас и се излигавих с една песничка (микс между "Две кебапчета крилати" и Speedy Gonzales), та да й понаместя малко представите. И си викам - требе да открия такава тема некъде из форума - за възпитанието на подрастващото поколение в подобаващ дух!

И хоп, некой по-пъргав родител ме е изпреварил!

И на кого си направил кавър, извинетьи?! :lol:

А "Чело коте книжки"... съм го записала още на пет години, на магнетофон "Грундиг", и тате ми свири на акордеон!

ДАВАЙ още, да се похилим! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купон да става ...:greenball:

ЦД-та в продажба са ужасяващи - цялата музика е някаква самосвирка, звучи като Касио, лек кънтри привкус (вероятно този стил е избран на самосвирката)- направо ме побъркват като ги пускаме на малката. А тя си ги харесва песничките :lol:

 

Петър Ступел ъв'корс е оригиналния автор, така че си е "кавър" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ей младо металургично попълнение :)...

Expect the unexpected :) Това също е в списъка с хитове, който жената е приготвила май.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Китарата от по-горната снимка е много добра, ако не се лъжа.

 

Ibanez е (би трябвало и на тази да пише) и предлага нестандартна комбинация от 4 струни и флойд. Знам защото и на мен ми е минала през ръцете една такава :)

 

При това е колекционерска рядкост, защото нито има сериен, нито се знае дали е от Япония или от Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.