Jump to content
Българският форум за музиканти

Нисък метъл


Recommended Posts

Много софт идейки ми идват нещо напоследък. Ей таз танцувална хавица я спретнах само със софтуерни симулации с идеята уж да звучи по-мъжката.

http://media.putfile.com/soft-metal-65

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи много добре . Какъв е ползвания софт за китарите ?

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер... на мен пък ми напомня Mashine head,Пантера малко, пак в добрия смисъл. Солото точно като Мегадет :)

Голям коктейл е станал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А къде стават записванията за фен-клуба ти? :headbang:

 

Честно,звука не ми хареса, но ми допадна идеята на парчето. Много харен метъл! Де да имаше един Чък Били да се разпее отгоре му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yakiya, ОК, ама май ще трябва да е нещо онлайн. Че няма време за репетиции, не че не ме сърбят ръчичките да свиря бруталии с жив барабанист. Радвам се че ви харесват идейките, макар че още не мога да реша как да ги сглобя в цяло парче, верно става голям сбирщайн, ама пък точно тия споменатите групи са ми любими.

dedomito, китарките са с GTR3, баса има WARP, тупанките са AD, а ако има Чък Били, няма да е софт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Висок човек с нисък Метал :godbless:

А пресета от ГТР3 Enter soundman ли е? Много ми бие на него ... ползвал съм го и аз, ама пак малко му остава да звучи добре , но уви нещо му липсва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ползвам отделни ампове от ГТР3 като ВСТ плъгини за всеки канал, но си играх с комбинациите на кабинетите и микрофоните. Лявата китара е с модърн, дясната с инферно, централната с шредър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ползвам отделни ампове от ГТР3 като ВСТ плъгини за всеки канал, но си играх с комбинациите на кабинетите и микрофоните. Лявата китара е с модърн, дясната с инферно, централната с шредър.

Можеш ли да обясниш как стартираш само ампа от ГР3,без целия презет,или просто мутваш останалите ефекти???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мяташ .dll-тата от Waves папката в папката VST plugins на програмата, с която работиш. Така всяко кубе и стомпче излизат като отделни плъгини от Waves shell. Компът ми е слабичък и така май пестя ресурс (а може и да си въобразявам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се превърна в пример за висококачествена тава. Само като видях, че има нещо твое, и веднага потрих ръчички, все едно пред мен има мазна баничка със сирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.