Jump to content
Българският форум за музиканти

ХЕВИ ДЖЕМ .....


zanev 70

Recommended Posts

Жестока металургия!!! Много се забавлявах въпреки че в 5 часа малко ми се спеше и след тея бири...

ама стига обяснения ето го и моя опит http://media.putfile.com/Heartman---Metal-Improvisation

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Делян и Хартман :greenball: зверски сте разцепили мрака! Деляне откъде я вадиш тая техника аз само един такъв познавам - скоро имаше концерт в пловдив в панаира...казва се Гилбърт и му викат Пол :thumbs_up::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... аха Деляне бравос ... много яко си забил - изкефих се :):thumbdown: :thumbdown: ... Heartman колега не знам защо но в момента не мога да го отворя - надявам се че по късно ще стане ... но като гледам отзивите явно и ти си се справил чудесно ... браво момчета .. все така продължавайте :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: .Цеко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Heartman колега не знам защо но в момента не мога да го отворя - надявам се че по късно ще стане ... но като гледам отзивите явно и ти си се справил чудесно

 

И аз понякога имам проблеми с putfile сега го пробвах работи си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си една примависта, изпълнена от леко блусарски "китарист".

http://media.putfile.com/Faka-72

Извинете за повтаряемостта(малий к'ва дума), но ние правим музика с пет(а не седем+)тона.

Е, поне опитах.

Heartman само на флейта не си ми свирил, но ако и там си толкова добър, не разбирам що чинеш по тези ширини широки.(Идеалист нйеден!!!).И мноо поздрави на какините, кат' ги видиш.

Редактирано от SviStyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си една примависта, изпълнена от леко блусарски "китарист".

http://media.putfile.com/Faka-72

Извинете за повтаряемостта(малий к'ва дума), но ние правим музика с пет(а не седем+)тона.

Е, поне опитах.

Heartman само на флейта не си ми свирил, но ако и там си толкова добър, не разбирам що чинеш по тези ширини широки.(Идеалист нйеден!!!).И мноо поздрави на какините, кат' ги видиш.

ей знаех си че не ставаш за металист :girl_witch: Базикам се!Ами на флейта ше се пробвам в някой (блус,джаз)по-различен джем,щото ще ме обвинят че слушам Джетро Тол :hysterical: Поздрави и на тебе пък на тях ще предам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.